RTX 4070 Ti Özellikleri ve Fiyatı Kesinleşti

Hadi 20kdan çıktı diyelim 4080 ile arasında devasa bir boşluk olacak bu durumda.
4080 ile 4090 arasında da var o devasal boşluk. :)
20K’dan satışa çıkarsa gidip AMD alırım.
Kaba taslak hesapla işte gümrüksüz, logistiksiz, firma karsız, ıvır zıvırsız fiyatı zaten 18k hocam. İnşallah 20k altı gelir ama pek sanmıyorum, tabi ellerini taşın altına koymazlarsa.
25K'ya RX 7900 XTX 29K'ya RTX4080 var. 19K'den fazla olursa bence alınmaz.
25k olan XTX modeli referans tasarım, çoğunda 110 derecelik hot spot sorunu var. Amd bile kabul etti bunu, kimisinde çıkmıyormuş ama çıkma olasılığı yüksek. Ha özel soğutuculu diğer markaların XTXlerinde yoktur büyük ihtimal ama onlarda fiyatı ciddi zıplatıyor.
İndirim köşesinde var bir konu. İnventus'ta Palit gamerock modeli var. Alacaksanız kaçırmayın gamerock üst düzey bir model.
Gamerockın PCB'sini giriş seviyesi, kalitesiz diyorlar artık...

Çok eski bir marka hocam NVIDIA partnerlerinden biri. Endişelenecek bir şey yok Palit gayet kaliteli bir marka.
Sağolasın, eski bir marka olduğunu biliyorum da, duymamıştım derken yeni ürünlerinde kullanıcı memnuniyeti ile ilgili olumlu ya da olumsuz bir şey duymadım. Memnun mu acaba alanlar.

Sağ olasın, eski bir marka olduğunu biliyorum da, duymamıştım derken yeni ürünlerinde kullanıcı memnuniyeti ile ilgili olumlu ya da olumsuz bir şey duymadım. Memnun mu acaba alanlar.

Ben Palit'te sorun yaşayan pek görmedim. Gamerock modelinde herhangi bir sorun yok. İsterseniz konuya gidip sorun hocam. Fakat Palit'ten bir yana güven sorununuz olmasın. Gamerock modeli güzel bir model. YouTube'dan testleri varsa bakın.

@temmuzz hocam başka bir modelde indirimde isterseniz bakın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı