RTX 4070 Ti sistem için kasa önerisi

Bütçe
6000 (+max 500-750)

Velo13

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sıvı soğutucu alabilmek amacıyla kasamı değiştirmem gerekiyor. Sizlerden isteğim şu anki kasamın boyutu kadar veya daha büyük boyutta kasalar önermeniz. Alacağım kasanın beyaz olmasını istiyorum. Bütçe olarak da en fazla 6000. şimdiden teşekkürler.

Sistem özellikleri:
RTX 4070 Ti, i7 13700K, Arctic Freezer 34 e-Sports Duo, 32 GB RAM,

Şu anki kasam: Casper Excalibur E700.

Merhaba arkadaşlar. Sıvı soğutucu alabilmek amacıyla kasamı değiştirmem gerekiyor. Sizlerden isteğim şu anki kasamın boyutu kadar veya daha büyük boyutta kasalar önermeniz. Alacağım kasanın beyaz olmasını istiyorum. Bütçe olarak da en fazla 6000. şimdiden teşekkürler.

Sistem özellikleri:
RTX 4070 Ti, i7 13700K, Arctic Freezer 34 e-sports Duo, 32 GB RAM,

Şu anki kasam: Casper Excalibur e700.

https://www.sinerji.gen.tr/cooler-m...MIp_efrvXpgwMVRi0GAB3grwVGEAQYASABEgLmz_D_BwE bende var bunun siyahi gayet geniş.

Gayet güzel gözüküyor hocam teşekkürler. Ancak ekran kartını daha önce hiç diklemesine montajlamamıştım. Dolayısıyla biraz çekindim.

Fazla pahalı.
Bu fiyatlara akvaryum tipi bir kasa alınabilir.
Akvaryum tipinden kastınız nedir hocam? Nasıl faydaları var?

Bunu da gördüm hocam ama 6000 TL'lik fiyatına değecek mi bilemiyorum çok fazla.

Bunu da gördüm hocam ama 6000 TL'lik fiyatına değecek mi bilemiyorum çok fazla.

Sanat eseri hocam :) yakından görsen kesin alırsın. Şu linkten özelliklerine bir göz at.

Sanat eseri hocam :) yakından görsen kesin alırsın. Şu linkten özelliklerine bir göz at.

Evet hocam gayet güzel gözüküyor ama özellikler kısmında kasanın Mid-Tower olduğu yazıyor. Şu an tek kuşkum ilerde bunun bana problem çıkarabilecek olması. Onun dışında harika tabii ki :D

Bir de bunların haricinde bu kasayı aldığım zaman kaç adet fan vereceğini görebiliyor muyum? Yoksa hiç fan gelmiyor mu kasa ile?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı