RTX 4070 Ti sistem nasıldır?

Aynı sistem olarak yazdığınız sistemdeki ekran kartı içime sinmiyor Asus rog ile pny çok farklı mı olur sizce?
Asus Rog serisini deneyimleyemedim. Ama çok fark olmaz. Örnek verirsek ben Palit marka ekran kartını kullanıyorum. Zotac'a yakın bir ekran kartı, Tam yükte maksimum 70 derece, ortalama 65 derece görüyor. Ve bu hava olmasına rağmen. Kışında tahmini olarak 60 derece de çalışacaktır. Yani bir ekran kartına göre buz gibi sayılır. Ama eğer siz kalitelisinden alayım derseniz Asus serisi ekran kartını alın. Ama aralarında 5-6 derece fark vardır sadece. Bu fazla bir değer değil.

Ee ben söylemişim bunu zaten.

Marka farklarısa var kalite olarak.
5-6 derece fark vardır maksimum arada. Tabii deneyimlemedim. Belki de 9-10 vardır.

Hangi parçalar mesela?

Bu bilgi için teşekkür ederim öneri bileceğiniz bir marka var mıdır?
Cooler masterdan önce corsair kullanıyordum bu sorunların hiç birini yaşamadım

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum yazan herkese şimdiden teşekkürler.

Hocam topladığın bilgisayar evet belki arkadaşların attığı kasalara göre biraz tuzlu ama güvence istiyor isen kötü markalara bulaşma. Özellikle PSU da yakın çevremde dahil PSU'nun tüm parçaları yaktığına birçok kez şahit oldum. Sistemde kullandığın PSU çok güzel Gold + akım koruması var SSD güzel ekran kartı güzel. Bence değer.

Son düzenleme:

4070 ti sisteme o kadar para dökmeyin aman diyim. Topladığım Sistem hem 4080'li hem 7800x3d var. PNY markasını pek duymamış olabilirsiniz. Ama yurtdışında fazlasıyla bilinen bir marka. Bu modeli de soğutma olarak çok başarılı üst seviye bir model. Rog elbette daha iyi ama PNY alırsanız Rog'a göre hiç bir eksiğini hissedemezsiniz.

Fiyatı 65-66K sistemin. İsterseniz işlemci 7900x3d yapılabilir:

4070 Ti sisteme o kadar para dökmeyin aman diyeyim. Topladığım Sistem hem 4080'li hem 7800x3D var. PNY markasını pek duymamış olabilirsiniz. Ama yurt dışında fazlasıyla bilinen bir marka. Bu modeli de soğutma olarak çok başarılı üst seviye bir model. ROG elbette daha iyi ama PNY alırsanız ROG'a göre hiçbir eksiğini hissedemezsiniz.

Fiyatı 65-66K sistemin. İsterseniz işlemci 7900x3D yapılabilir:

İlginize teşekkür ederim PNY markasını araştırmam için güzel bir sistem 😊

İlginize teşekkür ederim PNY markasını araştırmam için güzel bir sistem 😊
Araştırın iyi olduğunu görürsünüz zaten hocam. Hem kafanızdaki soru işaretleri de kalkar.

4070 Ti sisteme o kadar para dökmeyin aman diyeyim. Topladığım Sistem hem 4080'li hem 7800x3D var. PNY markasını pek duymamış olabilirsiniz. Ama yurt dışında fazlasıyla bilinen bir marka. Bu modeli de soğutma olarak çok başarılı üst seviye bir model. ROG elbette daha iyi ama PNY alırsanız ROG'a göre hiçbir eksiğini hissedemezsiniz.

Fiyatı 65-66K sistemin. İsterseniz işlemci 7900x3D yapılabilir:

PSU da ATX 3.0 desteği olmaması ekran kartı için sıkıntı yaratır mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı