RTX 4070 ve R9 8945HS işlemcili ASUS TUF A15 oyunlarda düşük performans veriyor

Windowsvista15

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni bir laptop aldım ve sizlere de sormak istedim iyi ettim mi kötü mü ettim diye model kodu şu ASUS TUF Gaming A15 FA507UI-LP125 Battlefield 1 her şey ultrada 80 ile 120 FPS alıyorum. Ark Survival Evolved Epic ayarlarda 80 ile 60 arası alıyorum.

Şey söylemeyi unuttum, iade edebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
kral o laptopu kaç liraya aldığına bağlı. Eğer uyguna aldıysan yada piyasa iyiyken aldıysan iyi etmişsindir güzel sistem 6-7 sene hatta belki daha fazla götürür. Ama 35k+ para verdiysen bence masaüstü toplasaydın daha iyi olurdu.

Kral o laptopu kaç liraya aldığına bağlı. Eğer uyguna aldıysan ya da piyasa iyiyken aldıysan iyi etmişsindir güzel sistem 6-7 sene hatta belki daha fazla götürür. Ama 35k+ para verdiysen bence masaüstü toplasaydın daha iyi olurdu.

Masaüstü almak her zaman daha mantıklı ama arkadaş laptop aldığına göre taşıması gerekiyor. Her şeyin çözümü masaüstü değil ne yazık ki. Ayrıca bu laptopu 45'ten aşagı bulman çok zor

kral o laptopu kaç liraya aldığına bağlı. Eğer uyguna aldıysan yada piyasa iyiyken aldıysan iyi etmişsindir güzel sistem 6-7 sene hatta belki daha fazla götürür. Ama 35k+ para verdiysen bence masaüstü toplasaydın daha iyi olurdu.
12 taksitle aldım 12 ay sonu 57k ödeyeceğim

Niye iade ediyorsunuz hocam laptop gayet iyi aldığınız FPS değerlerindede sıkıntı görmüyorum
şey anlamında dedim daha iyi bir laptop varsa önerin ona göre iade edeyim

kral o laptopu kaç liraya aldığına bağlı. Eğer uyguna aldıysan yada piyasa iyiyken aldıysan iyi etmişsindir güzel sistem 6-7 sene hatta belki daha fazla götürür. Ama 35k+ para verdiysen bence masaüstü toplasaydın daha iyi olurdu
Masaüstü almak her zaman daha mantıklı ama arkadaş laptop aldığına göre taşıması gerekiyor. Her şeyin çözümü masaüstü değil ne yazık ki. Ayrıca bu laptopu 45'ten aşagı bulma
Taşıması gerekiyorsa onu bilemem. Ancak çok taşıması gerekmediyse bence masaüstü toplasaydı daha iyi olurdu.

Şey anlamında dedim daha iyi bir laptop varsa önerin ona göre iade edeyim

Kral o laptop her işini görür senin merak etme, değiştirmene gerek olan bir şey yok.

kral o laptopu kaç liraya aldığına bağlı. Eğer uyguna aldıysan yada piyasa iyiyken aldıysan iyi etmişsindir güzel sistem 6-7 sene hatta belki daha fazla götürür. Ama 35k+ para verdiysen bence masaüstü toplasaydın daha iyi olurdu

Taşıması gerekiyorsa onu bilemem. Ancak çok taşıması gerekmediyse bence masaüstü toplasaydı daha iyi olurdu.
hocam valla hem taşımam gerek hemde vade farkı hazır sistemlere göre çok çok az

Hocam 57 biraz fazla olmuş gibi
vade farkıda var

Geri
Yukarı