Kapalı RTX2060 2000 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

WOODCUTTER

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Garantisi, kutusu ve faturası mevcuttur. 07.03.19 fatura tarihli.
Fiyat 2000 TL ve son fiyat.
Screenshot_2020-03-14-19-50-03-862_com.abtnprojects.ambatana.jpg

Son düzenleme:
RX 590 üzerine ne düşünürdünüz?

590 ile takas düşünmüyorum. Ayrıca nakit teklif alıyorum dememe rağmen insanların ne istiyorsunuz üstüne demesinden gerçekten bıktım.
Kafanda illa ki bir miktar vardır seninde yükselecek bir durum yok ben belki piyasayı bilmiyorum. Eğer satıcı iseniz gerekli bilgilendirmeyi yapacaksınız tabi ki bir defa veya on defa. Aynı kişilere yapmıyorsunuz sonuçta. Oraya yazmışsınız üstüne nakit teklif alıyorum diye ben bilemem ki ne düşünüyorsun ben teklif vereceğim senin diyeceğin o miktar az üzerine şu kadar demek ki kafanda bir miktar var benimde sorduğum o. Zaten bu tutumda biriyle ticaret yapmak ya da alışveriş yapmak ne kadar doğru bilemiyorum. İyi satışlar.

Kafanda illa ki bir miktar vardır seninde yükselecek bir durum yok ben belki piyasayı bilmiyorum. Eğer satıcı iseniz gerekli bilgilendirmeyi yapacaksınız tabi ki bir defa veya on defa. Aynı kişilere yapmıyorsunuz sonuçta. Oraya yazmışsınız üstüne nakit teklif alıyorum diye ben bilemem ki ne düşünüyorsun ben teklif vereceğim senin diyeceğin o miktar az üzerine şu kadar demek ki kafanda bir miktar var benimde sorduğum o. Zaten bu tutumda biriyle ticaret yapmak ya da alışveriş yapmak ne kadar doğru bilemiyorum. İyi satışlar.
Ürünü forumda satmaktan vazgeçtim. İlgilenen olursa bağlantıdan ulaşabilir. Ben yeni fark ettim bu arada. Bu arkadaşa daha önce aynı cevabı vermeme rağmen yine aynı yorumu atmış. Cidden insanlarla uğraşmak sıkıntı. Bir de üste çıkmaları ayrı komedi.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı