RTX2060 ile turtle coin kazmak

Erenn23

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi bu ekran kartıyla turtle coin kazıyorum.
Turtle coin kazmak saçmamı olur kazma sebebim ise çekim limitinin 1000 olması ve bunu 1.30 saatte kazıyor ekran kartını da gram yormuyor.
Ekran kartı 90W.
İşlemci 50W.

Diğer parçalarda 10W çekse toplamda 150W çekiyor elektrik faturasını çıkarıyor fakat değer mi sorum bu ekran kartı yorulur değmez diyenler yazmasın MHz'sini düşürdüm aynı kazım hızına devam edıyor bu kart çok ısınan bir kart olmasına rağmen 60 dereceyi geçmiyor kasada ise tek fan var ekran kartının fan hızları %30 sabit.

Aynı şekil CPU ile de kazıyorum boşa durmasın diyerekten ona underwolt yapamadım sistem çöküyor galiba pedler kalitesiz anlamadım. 3600 GHz hızında 1 v çekiyorsa onu 0.99 yapsam bile sistem çöküyor çok ısındıgı için de 1700 GHz yaptım 60 dereceyı geçmiyor. 3600 de 75 dereceleri 4.2 GHz'de 96 derece oluyor.

PC'yi yenı aldım termal macunu da var muhtemelen bu fandan dolayı bir işe yaramıyor CPU fanının.
Bir sorum daha olacaktı unMineable programı ile istediğiniz alt coini kazabiliyorsunuz cardano falan kazsam daha mı karlı olur ama onda da 8 cardano sınırı var kazım gücümde 22 mh yine en az 2 3 haftadan önce çekemem turtle coin gibi cekim limiti olmayan coın onerır mısınız?
Linki: GAMEPOWER AIRBENDER RGB CPU SOGUTUCUSU Fiyatları ve Özellikleri

Ryzen 5 3600 ısınma sorunu da var ısıya dayanıklı mı acaba bılgılendırırsenız sevınırım sizi de çok yordum kusura bakmayın. <3

Son düzenleme:
Aslında senin ekran kartının en karlı coini flux görünüyor. Kısa sürede ödeme almak değil de daha çok kazanmak daha mantıklı olabilir. Ekran kartı ile flux, işlemci ile haven öneririm bende. Haven kazarken Ryzen 5 3600 işlemcinin sadece 8 çekirdeğin çalışacağı için ısınma sorunu da elektrik tüketimi de az olacaktır. Aynı işlemciye sahibiz ben sana kule tipi fan almanı öneririm bu işlemci için yoksa sıcaklığı sorun olmaya devam eder.
cpu ile raptoreum kaz gpu ile haven kaz
Arkadaşın o sıcaklık probleminde raptoreum kazması doğru olmayacaktır. Sıcaklık problemini çözerse başka.

Aslında senin ekran kartının en karlı coini flux görünüyor. Kısa sürede ödeme almak değil de daha çok kazanmak daha mantıklı olabilir. Ekran kartı ile flux, işlemci ile haven öneririm bende. Haven kazarken Ryzen 5 3600 işlemcinin sadece 8 çekirdeğin çalışacağı için ısınma sorunu da elektrik tüketimi de az olacaktır. Aynı işlemciye sahibiz ben sana kule tipi fan almanı öneririm bu işlemci için yoksa sıcaklığı sorun olmaya devam eder.

Arkadaşın o sıcaklık probleminde raptoreum kazması doğru olmayacaktır. Sıcaklık problemini çözerse başka.
Teşekkür ederim bilgisayar elime geçer geçmez deneyeceğim.kule tipi soğutucu yu da yazın alırım galiba simdi gerek yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı