RTX3060'lı bir sistemin ömrü ne kadardır?

Beni bayağı bir götürsün istiyorum 24 25k gibi bir bütçem var monitor dahil ne önerirsiniz?

Oyun oynuyor musunuz hocam rekabetçi veya hikaye oyunları ikisini de oynatır mı?

Bayağıdır kötü bir laptop kullanıyorum ve şu anda ondan yazıyorum seçimlerden sonra inşallah bir masaüstüne geçeceğim 20 25k gibi bir bütçem var monitör dahil ne öneriyorsunuz şu an oldukça pahalı her şey düzgün bir şey almak istiyorum

CS oynuyorum çoğunlukla. Onun haricinde God of War, RDR 2, Metro 2033 ve last light Redux, Battlefield 5, Battlefront 2 2017, Star Wars Jedi: Fallen Order, GTA 5, Valorant, Squad, hepsini Ultra ayarlada gayet akıcı ve sıkıntısız bir şekilde oynayabildim.

Valorant ve CS gibi oyunlarda işlemci çok daha önem arz ediyor. O yüzden güçlü bir GPU kadar güçlü bir CPU'ya da ihtiyacınız var ve R7 5800xd neslinin en iyi oyun performansı sunan işlemcisi.

Bahsettiğim sistem ile beraber gelen RAM yeterince iyi değil zaten daha sonra 16x2 Kingston Fury Beast ile değiştirebilirsin.
tamamdır hocam çok sağolun

CS oynuyorum çoğunlukla. Onun haricinde God of War, RDR 2, Metro 2033 ve last light Redux, Battlefield 5, Battlefront 2 2017, Star Wars Jedi: Fallen Order, GTA 5, Valorant, Squad, hepsini Ultra ayarlada gayet akıcı ve sıkıntısız bir şekilde oynayabildim.

Valorant ve CS gibi oyunlarda işlemci çok daha önem arz ediyor. O yüzden güçlü bir GPU kadar güçlü bir CPU'ya da ihtiyacınız var ve R7 5800xd neslinin en iyi oyun performansı sunan işlemcisi.
tamamdır hocam çok sağolun bir sorum olursa sorarım yardımınız için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı