Rüyada canlı müzik dinlemek

244012

Hectopat
Makaleler
7
Müzik dinleyerek uyumayı denemek istedim. Ama farklı bir uyku durumu oldu galiba çünkü rüya görürken uyumuyor gibi müzik dinliyordum ve yataktan kalkmayı denediğimde rüyam başa dönüyordu. Bu durumu anlatabilecek olan var mı? 😀

INNA dinleyin, etkilidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Müzik dinleyerek uyumayı denemek istedim. Ama farklı bir uyku durumu oldu galiba çünkü rüya görürken uyumuyor gibi müzik dinliyordum ve yataktan kalkmayı denediğimde rüyam başa dönüyordu. Bu durumu anlatabilecek olan var mı? 😀
Eğer böyleyse hafif bir olay. Rüyamda rüya gördüğüm oluyor. 2 kere uyandığınızı düşünsenize. Elinizi yüzünüzü yıkıyorsunuz ve sonra ben buraya nasıl geldim diye düşünüyorsunuz. Gözlerinizi açınca hala yatakta yatıyorsunuz.

Rüyamda ben rahmetli Avicci'nin canlı müziğine falan gitmiştim. Sanırım uyandıktan sonra,"bu neydi LAN?" dediğim rüyalardandı. 🤔 şaka bir yana, eğlenceliydi aslında. 😅

Aynısı bana da oluyor. Kardeşim yanımda Bitcoin videoları izliyor. Sesleri benim rüyama giriyor. Hem uyuyup hem de Bitcoin öğreniyorum.

1612634352400.png

Geri
Yukarı