Rüyada yumruk atamamak

zena

Picopat
Daha fazla  
Rüyamda birisiyle kavga ederken yumruk atmayı deniyorum. Benim yumruğum sanki ağır çekimde gidiyor. O esnada karşımdaki kişi bana 2-3 tane sağlam geçiriyor tabii. Daha böyle bir şey yaşayan var mı?

Rüyamda birisiyle kavga ederken yumruk atmayı deniyorum. Benim yumruğum sanki ağır çekimde gidiyor. O esnada karşımdaki kişi bana 2-3 tane sağlam geçiriyor tabii. Daha böyle bir şey yaşayan var mı?
Ben rüyada gıdıklanmaktan korkarım. Kabuslarım budur. Gıdıklanmak iğrençtir. Gerçek hayatta tik yok ama rüyada var…
Adam geliyor, tam yumruğu yapıştıracam gıdıklıyor falan. Çok kötü bir his. Titreyerek uyanıyorsunuz.

Yumruk olayı bilinçle alakalı. Bilinçaltı rüyada olduğunu anlayıp rüyanıza darbe indiriyor olabilir.

Çoğu zaman kavga tarzı rüya gördüğümde hareketlerim çok yavaş oluyor hep ben dayak yiyorum 😂

Yine bir rüyamda kavga ederken, rüyalarda yumruklarım gitmiyor daha güçlü vurayım diye düşünmüştüm. Bu sefer çok güçlü hamleler yapıyordum ama elimin karşımdaki elemana gittiğini hissetmiyordum. Sanki yumruk atmak değil de, elimi yumruk yapıp milletin suratını nazikçe ittirmek gibi gelmişti 😃

Ben rüyada gıdıklanmaktan korkarım. Kabuslarım budur. Gıdıklanmak iğrençtir. Gerçek hayatta tik yok ama rüyada var…
Adam geliyor, tam yumruğu yapıştıracam gıdıklıyor falan. Çok kötü bir his. Titreyerek uyanıyorsunuz.

Yumruk olayı bilinçle alakalı. Bilinçaltı rüyada olduğunu anlayıp rüyanıza darbe indiriyor olabilir.
Gıdıklanmaya karşı bir şey oluşmuş bilinçaltınızda bence.

Geri
Yukarı