Rüyanızda sevdiğiniz oyunları görmek

Ben rüyamda hep birilerinden kaçıyorum. Daha sonra dar ve renkli bir merdivenden aşağı iniyorum. Sonra kendimi renkli bir spor salonunda buluyorum! Tabii kovalayan kişiler hala peşimde. Sonra bana bir yer gösteriyorlar, dar bir yer. Oranın içine girip ters dönecekmişim ver şey tersine dönecekmiş. Ama ben cesaret edemiyorum. Sonra adamlar kellemi alıyorlar. Daha sonra bir yere düşüyorum. Karşıma bir kadın geliyor; siyahi, yaşlı, kısa kıvırcık saçlı ve hep yeşil tişört giyiyor. Ve bana "İnsanlar engelleri korkuları yüzünden aşamazlar. Ama makinelerin duyguları yoktur. Başarı uğruna her şeyi yaparlar. Sen de makine olmalısın! Duygularına kapılıp gitme!" diyor. Sonra beni omuzlarımdan sarsıyor ve ter içinde uyanıyorum. Garip.

İmzamdaki sahneyi görmek için neler vermezdim... Her gün yatmadan 10 defa izliyorum onun yerine çok az oynadığım oyun olan Pubg Lite'yi gördüm yan oda güya Pecado'ymuş orada çatışıyormuşuz alt kata paraşütle inip merdivenin arka tarafına pusuyoz falan çok saçmaydı.

Rüyamda Metro Exodus oyunundaki Artyom'un yerindeydim. Oyunda ki anlarımı bir de rüyamda canlandırıyordum. Her şey gerçekçi, korkutucu, heyecanlı ve güzeldi.

Rüyada değil ama eskiden çok fazla oyun oynadığımda gözümü kapattığımda oyundan şeyler görüyordum.
Mesela GTA SA'daki mini map'i CJ'i falan gözüm kanayana kadar oynadıktan sonra böyle şeyler olması normal sanırım :D

Ben sürekli arkadaş gibi kız görüyorum bir de Monster notebookta CS:GO dünya 1.si olduğumu ama kız fazla:D.

Geri
Yukarı