Rufus ile USB'ye Windows kurmak

mres

Centipat
Daha fazla  
RAM
16gb ddr4
SSD veya HDD modeli
1tb
Ekran kartı
Rtx3060
İşlemci
Ryzen7 5800h
Merhaba. Az önce yarın gelecek bilgisayarım için USB'ye Rufus ile Windows 10 kurulumunu hazırladım (Technopat'ın videosuna bakarak). Oldu da ama şöyle bir problem var, ben USB de 4.7GB gibi bir alan kaplamasını beklerken sadece 2 GB alan kapladı. Acaba bir şeyi yanlış mı yaptım, yarın bilgisayarım geldiğinde sorun yaşar mıyım acaba? Bilgisi olan birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Sanırım yarın bu şekilde bilgisayara yüklemeyi deniycem, olmazsa USB yi tekrar kurmayı deniycem bı gelişme olursa buraya yazarım, cevaplar için teşekkür ederim hayırlı akşamlar.
Ben senin yerinde olsam bir daha yapardım yine aynı sekilde yer kaplıyorsa normaldir.
Bilgisayar ödünç alma konusunda sıkıntı olduğu için 2.kez deneyemedim ama yarın dediğiniz gibi yapıcam sanırım, bı gelisme olursada buradan yazarım, cevaplar için teşekkürler.

Sanırım yarın bu şekilde bilgisayara yüklemeyi deniycem, olmazsa USB yi tekrar kurmayı deniycem bı gelişme olursa buraya yazarım, cevaplar için teşekkür ederim hayırlı akşamlar.

Bilgisayar ödünç alma konusunda sıkıntı olduğu için 2.kez deneyemedim ama yarın dediğiniz gibi yapıcam sanırım, bı gelisme olursada buradan yazarım, cevaplar için teşekkürler.
GBT mi seçtiniz MBR mi?

USB yi biçimlendirmek için yeniden taktım kullanılan alan daha fazla görünüyordu, yani bı sorun yokmuş boş yere ortalığı velveleye vermişim. Konu çözüldü teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı