Ruhi Çenet'in son videosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Üstüne üstün önüne gelene vatandaşlık veriyorlar. Yakında toprak bile isterler merak etmeyin.

Ona zaten eminiz, mersinliyim ben, 5 yılda türkten 3 kat fazla Suriye'li yerleşti oraya, hatayda zaten Türk bulmak imkansız.

Daha kendi milletimize bilinçli üreme eğitimi veremezken bunlara vermek çok çok zor. Türkçe bile bilmiyorlar. Kısırlaştırma olayı bence müthiş bir fikir. Ama insan hakları savunucuları (!) bunun bir katliam olduğunu söyleyecekler daha kendi ülkelerine kabul bile etmezlerken. Ah ah, ben yanarım da kendi geleceğimin bunlara yedirilmesine yanarım.

Devlete çok yük yüklüyorlar. Nedem hala sınırda kamplara yollamadık merak ediyorum.

Yeter bende bıktım. Geçen bana markette artistlik taslıyor. Ulan hayırdır sana? Gelmiş ülkeme bir de bana artistlik taslayacak. Oldu canım! Yeter be! Benim ülkemde benden daha üstün.

Gitsinler artık. Bir seçim yapın baştakiler. Ülkenin neredeyse yarısından fazlası ''GİTSİN'' der. Ve sadece Türkçe küfür bilmeleri de cabası.
Bu arada marka telif mi yedi Technopat? Tüm web tarayıcılarının ve iştletim sistemlerinin logosu gitmiş.

Okullarda Türkçe bile bilmezken neden eğitim görüyorlar onu da bilmiyorum. Ot gibi duruyorlar galiba. Bir de marketlerde bizden fazla alışveriş yapıyorlar. Geçen 3 market arabası alışveriş yaptı bir tanesi (+3 çocuğu), bilmediğim bir kartla (?) ödeme yaptılar. Ben de bakakaldım.

Oh mis! Abi atalarımız ''Türkiye için onlarca savaşa girdik.'' derken herhalde onlar; ''AgA tRkye Dye Bi şhir (?) vra. Oşhir bzi ağrldı. Bzi yna glipp yattkı.'' diyecekler. İnşallah ileride böyle derler ve çocukları yüzlerine tükürür! (Her like 1 Amin. dsalşdsajljdsaoujadsıouoqıeoasğpkdpkşlfsdmj)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu arkadaş güzel bir yere değindi.

Arap'lar zamanında nasıl arkadan vurdularsa yeniden yapacaklar. Önyargılı değilim ama bu kadarı bence fazla. Bayramlarda ülkelerine gidiyorlar ama :d.

Arap'lar zamanında nasıl arkadan vurdularsa yeniden yapacaklar. Önyargılı değilim ama bu kadarı bence fazla. Bayramlarda ülkelerine gidiyorlar ama :d.
Bu ne ırkçılık ne de önyargıdır! Ben kendi ülkemde "misafirimden" daha kötü şartlarda yaşıyorum. Çatır çatır vergi ödediğim halde. Benim gençliğim paraya dönüştürülüp bu parazitlere yediriliyor. Lanet olsun hepsine! Hep Araplara hem de yalayıcılarına!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…