Rush RC505 Savage vs. Zalman S2

Dart_Maul

Hectopat
Merhaba, başlıkta açıkça belirttiğim gibi sistem özellikleri tamamen ikisini de karşılıyor, bu iki kasadan birini alabilirim sadece. Soruma gelecek olursak sizce hangisi eğer rush derseniz 2 tane fan takacağım ve takacağım fan ise şu;

Kasalara kolay erişmeniz için aşağıda linklerini bıraktım;

Rush aslında bilinmese de kaliteli bir marka Türk markası ikisi de güzel kasalar ama rush olan daha güzel gibime geldi ama Zalman'da iyi bir kasadır ama ben görüntü bakımında rush derdim bu arada o fanı çok bilmiyorum ama o fiyattaki fanlar sabit dönmüyor ve yalpalanarak dönüyor ama bu arada Zalman'ın kendi fanı var aklınızda olsun

Rush kasanın kablolama durumu nasıl? Bunun hakkında bilgi bulamadım. Kablo saklama durumu yoksa alınmaz. Malzeme kalitesi de pek sağlam değildir diye düşünüyorum.

Rush kasanın kablolama durumu nasıl? Bunun hakkında bilgi bulamadım. Kablo saklama durumu yoksa alınmaz. Malzeme kalitesi de pek sağlam değildir diye düşünüyorum.

Bende bunun hakkında bilgi bulamadım maalesef.
Rush aslında bilinmese de kaliteli bir marka Türk markası ikisi de güzel kasalar ama rush olan daha güzel gibime geldi ama Zalman'da iyi bir kasadır ama ben görüntü bakımında rush derdim bu arada o fanı çok bilmiyorum ama o fiyattaki fanlar sabit dönmüyor ve yalpalanarak dönüyor ama bu arada Zalman'ın kendi fanı var aklınızda olsun
teşekkür ederim ama zalmanda alsam o rampage fanından bir adet ön tarafa ekleyeceğim daha iyi bir hava akışı elde edeyim diye ne kadar etkiler bilmiyorum ama faydası var zararı yok görüşü ile takacağım

Hocam ön taraf demir ızgıra baksanıza Zalman'da plastik galiba ve rush kasa baktığımızda hava akışı üst orta seviye bir kasa gibi

Rush.
Aynı şekilde.
Bunlar da iyidir.

İkisi yerine bu kasayı öneririm:

Fan olarak da bunları tercih et:

Yeni konular

Geri
Yukarı