Rust 16 GB RAM olmasına rağmen 4 GB kullanıyor

Eki Görüntüle 1849216

Bunu yaptım daha iyi olur mu?

AMD Ryzen balanced di.

Balanced dengeli demek zaten ondan çıkman iyi olmuş. Ama nihai olursa daha iyi olabilir.
RAM, GPU ve CPU %100 olarak çalışır. Ekran kartına overclock basmayı denedim mi?
Overclock erkan kartını güçlendirir ama çok ısıtır. Ben bastım ve pişmanım nedense.

resim_2023-07-05_191443206.png

Balanced dengeli demek zaten ondan çıkman iyi olmuş. Ama nihai olursa daha iyi olabilir.
RAM, GPU ve CPU %100 olarak çalışır. Ekran kartına overclock basmayı denedim mi?
Overclock erkan kartını güçlendirir ama çok ısıtır. Ben bastım ve pişmanım nedense.

Eki Görüntüle 1849220

Hayır geldiği gibi taktım overclock falan yapmadım ama kendisi overclocklu sanırım

@ankaracaddesiG OC siz hocam

Hocam OC önemli değil grafik yerinden Rust'ı yüksek performansa çekin.

Şimdi ultraya aldım tüm ayarları bakacağım 6 GB RAM kullanıyor şu an

Hocam OC önemli değil grafik yerinden Rust'ı yüksek performansa çekin.

Hocam çektim ultrada 8 GB kullanıyor cidden düşük bir miktar neden böyle bilmiyorum Rust'ta arkadaşım orta ayarlarda 10GB kullanıyor ve RAM kullanımı artınca FPS'ye bayağı etki ediyor yükseltiyor bende hala düşük

6 GB kullanıyor hatta

Son düzenleme:
Şimdi ultraya aldım tüm ayarları bakacağım 6 GB RAM kullanıyor şu an

Hocam çektim ultrada 8 GB kullanıyor cidden düşük bir miktar neden böyle bilmiyorum Rust'ta arkadaşım orta ayarlarda 10GB kullanıyor ve RAM kullanımı artınca FPS'ye bayağı etki ediyor yükseltiyor bende hala düşük

6 GB kullanıyor hatta
Dostum sistemin ne ram kullanımı diyip duruyorsun.

Geri
Yukarı