Çözüldü Rust anticheat ekranında mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Oraxy

Picopat
Daha fazla  
RAM
G.Skill SniperX 16GB(2x8GB) 3200MHz DDR4 CL16 Ram (F4-3200C16D-16GSXFB)
SSD veya HDD modeli
Crucial 240GB BX500
Ekran kartı
Sapphire RX 580 8 GB
İşlemci
R5 2600
Rust adlı oyunu açarken Easy Anti-Cheat ekranında mavi ekran hatası alıyorum ve direkt %100 oluyor.
Minidump dosyalarımın linki: MediaFire

Çözüm
Hmm, bir sürücü hatası varsa söyleyebilir misiniz? Bu arada sorun bellekte olabilir (tahminen kesin değil)

Sürücü hatası olup olmadığını veya ne olduğunu nasıl kontrol edebilirim? Mavi ekranda sadece Windows'un kendi sitesine attığı bir QR code var ve kmode expection handled yazıyor. Ayrıca direkt %100 oluyor.
Bu hatayı internete yazdığımda bellekle ilgili yazıyorduç Ben de bellek testi yapmayı denedim ve oldu. Windows 10 da Ram/Bellek Testi Yapma linkindeki adımları uygularsanız sorun çözülebilir. En azından bende çözüldü. Umarım çözülür.
MediaFire size şöyle text olan minidump halini attım onlara bakarak belki analiz yapabilirsiniz ama sorun ntkernelmp.exe diyor. Sanırım Easy Anti-Cheat ile alakalı sil yükle yaptım onardım ama değişen bir şey olmadı.

Hmm, bir sürücü hatası varsa söyleyebilir misiniz? Bu arada sorun bellekte olabilir (tahminen kesin değil)

Sürücü hatası olup olmadığını veya ne olduğunu nasıl kontrol edebilirim? Mavi ekranda sadece Windows'un kendi sitesine attığı bir QR code var ve kmode expection handled yazıyor. Ayrıca direkt %100 oluyor.
Bu hatayı internete yazdığımda bellekle ilgili yazıyorduç Ben de bellek testi yapmayı denedim ve oldu. Windows 10 da Ram/Bellek Testi Yapma linkindeki adımları uygularsanız sorun çözülebilir. En azından bende çözüldü. Umarım çözülür.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı