Rust için arkadaş arıyorum

KayraBerk

Decapat
Yaş 12, yeni başladım .isteyenler yazabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Forest oynuyor musun? Yeni aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Rust'a bu yaşta lütfen başlamayın. Hatta oyuna başlamayın. Gerçekten kaldıramayacağınız bir bağımlılık ve zihinsel çöküş yaşarsınız.

Hocam Rust'a bu yaşta lütfen başlamayın. Hatta oyuna başlamayın. Gerçekten kaldıramayacağınız bir bağımlılık ve zihinsel çöküş yaşarsınız.
Sanırım bu Rust'a bir ben ısınamadım, zamanında Unturned oynuyordum deli gibi Rust bu kadar sarmadı.

Sanırım bu Rust'a bir ben ısınamadım, zamanında Unturned oynuyordum deli gibi Rust bu kadar sarmadı.

Unturned'da eskiden bayağı oynuyordum. Birkaç aydır oynamıyorum. En son Rust almıştım. 2 Haftada 72 saat civarı oynamıştım. Sonra zar zor bırakabildim.

Unturned'da eskiden bayağı oynuyordum. Birkaç aydır oynamıyorum. En son Rust almıştım. 2 Haftada 72 saat civarı oynamıştım. Sonra zar zor bırakabildim.
Sanırım Roleplay Oyunlarınıda ben bırakamıyorum, bir yılda 4000Saat gibi bir süre yaptım, şuanda 10 saattir açık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…