Rust indirime girer mi?

Kutmoon

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yalnızım ve Rust almayı düşünüyorum ve fiyatı bildiğiniz üzere 308 TL daha pek bilgili değilim bu konularda, acaba yakın zamanda Rust indirime girer mi? Yoksa daha da mı pahalanır zamlanır? Şimdi alınır mı? Yoksa beklemeli miyim? Ya da başka siteden ucuza alabileceğim bir yer var mıdır? Fikirlerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar yalnızım ve Rust almayı düşünüyorum ve fiyatı bildiğiniz üzere 308 TL daha pek bilgili değilim bu konularda, acaba yakın zamanda Rust indirime girer mi? Yoksa daha da mı pahalanır zamlanır? Şimdi alınır mı? Yoksa beklemeli miyim? Ya da başka siteden ucuza alabileceğim bir yer var mıdır? Fikirlerinizi bekliyorum.

Yalnızsan Rust sana daha da sıkıcı gelebilir. Arkadaş gerek bence Rust içinde yoksa gelişmekte zorlanırsan paso vururlar.

Her oyuna zam geliyor indirimi beklemeden al kanka eğer 50TL indirim için beklersen belki 300TL zam gelebilir kimse bilemez RDR2ye dün 100lira vermek içimden gelmedi şimdi 1150TL olmuş.

valla zor gibi yılbaşında indirime girmişti öyle çok indirime giren bir oyun değil bide RUST baya ilkel bu tür oyunları seviyorsan SCUM bakabilirsin grafik anlamında da baya iyi oda erken erişimde ama güzel yani

İlkbahar indiriminde belki indirime girebilir fakat son zamanlarda oyunlar aşırı zamlanıyor. Beklemenize değeceğini ya da değmeyeceğini bilemiyorum. İndirime girse de çok büyük indirim alacağını düşünmüyorum, düşeceği en fazla 100 TL'dir ve 200-220 TL fiyat bandından satın alırsınız. Eğer şimdiden oynarım diyorsanız doğrudan alın derim. Dışarıda bir menü yemek 70-100 TL aralığında olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı