Rust mı FH4 mü?

Bu arada direksiyon setiniz yoksa bence Forza almayın ( kendi tavsiyem ) oyun zevkiniz azalabilir klavye ve fare ile araba sürmek ne bileyim pek sarmaz bence.

Rust kitlesi kötü. Şimdi biri çıkıp oyundan zevk alan biri gelip ''hayır gayet iyi oyun eğleniyorum'' demesin ilk önce yazdığımı okusun lütfen. Oyuna ilk başladığında karşına 2000 Saat'e sahip oyuncusundan tut takımlı full set gezenlerinden tut base dışında 1 saat boyunca campleyenler dolu. Ama oynarsan oyun gerçekten keyifli ve uzun ömürlü iyi oynarsan sadece toxicleri takarsan biraz başın ağrır. Forza Horizon 4 güzel bir oyun ama Rust kadar uzun ömürlü diyemeyiz 5'i çıkacağı için ama yine de 4 oynanacak. Seçimine bağlı ikisi de farklı kategoride güzel oyunlar. Ve sakın Rust Türk sunucularına girip büyük bir pişmanlık yaşama.

Rust kitlesi kötü. Şimdi biri çıkıp oyundan zevk alan biri gelip "hayır gayet iyi oyun eğleniyorum" demesin ilk önce yazdığımı okusun lütfen. Oyuna ilk başladığında karşına 2000 Saat'e sahip oyuncusundan tut takımlı Full set gezenlerinden tut base dışında 1 saat boyunca campleyenler dolu. Ama oynarsan oyun gerçekten keyifli ve uzun ömürlü iyi oynarsan sadece toxicleri takarsan biraz başın ağrır. Forza Horizon 4 güzel bir oyun ama Rust kadar uzun ömürlü diyemeyiz 5'i çıkacağı için ama yine de 4 oynanacak. Seçimine bağlı ikisi de farklı kategoride güzel oyunlar. Ve sakın Rust Türk sunucularına girip büyük bir pişmanlık yaşama.

Evet arkadaşın dediği doğru toxic kitle var ve campleme işini açıkçası bende yapıyorum çünkü hayatta kalmak üzerine kurulu bir oyun Türk sunucularında kesinlikle takılma ilk 100 saati öyle böyle atlatabilirsen oyun zevkli gelmeye başlayacaktır.

Rust al ama tek başına sıkılabilirsin. Arkadaşın alırsa kesin al. Steam, Discord'tan falan da arkadaş bulabilirsin oynayacak. Ayrıca Rust fazla vakit isteyen bir oyun ona göre al.

Geri
Yukarı