Rust ne zaman indirime girer?

Çoğunuz biliyorsunuzdur zaten Steam dolar sistemine geçiyor. Dolara geçmeden önce Rust almak istiyorum ama o zamana kadar indirme girer mi beklemeli miyim yoksa alayım mı?

Söylemekten bıktık. Her oyunun ayrı ayrı indirime girme tarihi yok. ''X oyunu ne zaman indirime girer'' sorusu artık sıktı. Cevabı yok. Yayıncı ne zaman isterse o zaman indirime girer. Bakın Dark Souls'lara, yıllarca indirime girmedi.

Girerse haftalık indirimde girer. 19 Kasım'a kadar bekle, sonra al. USD olunca daha pahalı olacak. Oyun 40 Dolar.

20 Kasıma kadar indirim beklerken bindirim de gelebilir. Bende mi alsam diye düşünüyorum...

Çoğunuz biliyorsunuzdur zaten Steam dolar sistemine geçiyor. Dolara geçmeden önce Rust almak istiyorum ama o zamana kadar indirme girer mi beklemeli miyim yoksa alayım mı?
Hocam indirime girme ihtimali çok çok düşük. Bence zamlanmadan alın

“CS Prime alınır mı?” soruları gibi asla bitmeyecek.
Daha önümüzde 20 gün var 20 günde çok şey değişir.
Haklısın, zam da yiyebilir.

Benim şurada 4 tane oyunu toplam 350 TL civarı bir fiyata alacağım kaldı sonrası beni ilgilendirmez. Şu anda indirimdeler hepsi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…