Rust Oyundan Atma Sorunu

furkanture20

Kilopat
Daha fazla  
Sistemim :
  • FX 4100
  • Nvidia GeForce GTX 1050 2 GB
  • 6 GB RAM
Ekran kartımı yeni aldım 2 hafta bile olmadı. Aldıktan sonra 2 gün rahat bir şekilde Rust oynayabiliyordum. Oyuna gelen bir güncellemeden sonra oyun aşağıda belirttiğim hatayı vermeye başladı. Çözümünü araştırdım ama yaptıklarımın hiçbiri işe yaramadı. Bu 2 hafta içerisinde Windows 7'den Windows 8.1 sürümüne geçiş yaptım ama sorunu hiçbir şekilde çözemedim. İnternette anlatılan her şeyi denedim fakat çözümünü bulamadım. Oyuna girdikten sonra 1 saat içerisinde veya daha az sürede oyundan atıyor. Daha sonra hiçbir şekilde sunuculara bağlanamıyorum bu hatayı alıyorum. 1-2 saat içerisinde kendiliğinden düzeliyor tekrar girdiğimde yine atıyor. Çözüm için yabancı bir arkadaşla konuştum. Bana bir site yolladı ama burada da ne anlatılmak istendiğine dair bir fikir edinemedim.
Burada belirtilenleri yapmam gerektiğini söyledi ama ne olduğunu anlayamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

2.jpg

Solved: "Object reference not set to an instance of an obj... - SAS Support Communities

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı