Rust Sebepsiz EAC Ban

iAyastefanos

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Rust'da EAC ban yedim sebepsiz yere. Oyunda zaten çok küfür ediyorlar (TR) serverı özellikle chat kapalı zaten. Neyse oyundaydım bir anda oyundan attı ve bir mesaj geldi Steam'den şöyle diyordu "oyun geliştirici tarafından oyununuz yasaklanmıştır" dedi ve Steam profile girdim kırmızı bir leke oyun yasaklanması yazıyor. (VAC ban değil bu) bunu kaldırtabilir miyim? Oyunda hile makro herhangi hiçbir şey açmadım, kullanmadım da. Yardım ederseniz çok sevinirim.
Ve ticket falan da gönderdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar.Aynı durumu bende yaşadım.Eğer bloody dışında bir fareniz varsa ve onun yazılımı arkada çalışıyosa(kullanmasan bile) otomatik banlayan bir sistemleri var.Çok uğraştım açtırmak için,açmadılar.Bloody yazılımınıda söylentiye göre oyunlarla anlaşmalı olduğu için banlamıyorlarmış..

Arkadaşlar merhaba. Rust'da EAC ban yedim sebepsiz yere. Oyunda zaten çok küfür ediyorlar (TR) serverı özellikle chat kapalı zaten. Neyse oyundaydım bir anda oyundan attı ve bir mesaj geldi Steam'den şöyle diyordu "oyun geliştirici tarafından oyununuz yasaklanmıştır" dedi ve Steam profile girdim kırmızı bir leke oyun yasaklanması yazıyor. (VAC ban değil bu) bunu kaldırtabilir miyim? Oyunda hile makro herhangi hiçbir şey açmadım, kullanmadım da. Yardım ederseniz çok sevinirim.
Ve ticket falan da gönderdim.
Hayır efendim bu bir oyun banıdır. Eğer hile ya da makro, script gibi 3. Parti Yazılımları Bilgisayarınızda bulunduruyorsanız oyundan yasaklanmışsınızdır. Facepunch'ın gereksiz yere oyuncu yasaklayacağınız sanmıyorum.

Hayır efendim bu bir oyun banıdır. Eğer hile ya da makro, script gibi 3. Parti Yazılımları bilgisayarınızda bulunduruyorsanız oyundan yasaklanmışsınızdır. Facepunch'ın gereksiz yere oyuncu yasaklayacağınız sanmıyorum.

Yasaklıyor kardeşim az önce bende yedim bilgisayarımda Rust'dan başka bir şey yok 1500 saatim var oyunda bir makro programı dahi açmadım mouse uygulaması dahil kafalarına göre ban atıyorlar

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı