Rust'ta gece adamları kolay görebilme

the_anonim

Centipat
Daha fazla  
Excalibur 165 Hz monitörüm var. Bir arkadaşım FPS moduna alınca gece adamları çok rahat görüyorum dedi. Sonra onunla birlikte ben de aldım ama bende oyle bir şey olmadı. Nasıl yapıldığını veya renk ayarlarını nasıl yapacağımı bilen varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Excalibur 165 Hz monitörüm var. Bir arkadaşım FPS moduna alınca gece adamları çok rahat görüyorum dedi. Sonra onunla birlikte ben de aldım ama bende oyle bir şey olmadı. Nasıl yapıldığını veya renk ayarlarını nasıl yapacağımı bilen varsa yardım edebilir mi?
Bence hiçbir işe yaramıyor gama ayarı falan. Çünkü tam gece olduğunda bildiğin sipsiyah oluyor etraf.

Bence hiçbir işe yaramıyor gama ayarı falan. Çünkü tam gece olduğunda bildiğin sipsiyah oluyor etraf.

Ben NVIDIA Denetim Masası'nin renk ayarlarindan yaptim oyle bir ise yariyor ki gece ovadaki adamlari aşırı rahat gorebiliyosun ama yine arkasinda duvar olan adami gormek hala zor ama yine de daha iyi oluyor. İllaki ki yeryuzu sekillerinden dolayi durumdan duruma degisiyor ama genel olarak aşırı kolaylastiriyor gormeyi.

Geri
Yukarı