Rust'ta HWID ban mı atılıyor?

Captainclemens

Decapat
Merhaba gecen gün Rust'tan oyun yasaklaması aldım. Bazıları Rust'un HWID ban attığını söylüyor. Bunun içinde spofer kullanmak gerekiyormuş. Yoksa oyunu tekrar alınca yeniden ban yiyebilirmişiz. Bu doğru mu yoksa direkt oyunu başka bir hesapta satın alıp oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz araştırdım.

Rust VAC kullanan bir oyun fakat internetten gördüğüm kadarı ile HWID ban sistemini de kullanıyor. Yani işinin güvenceye almak için HWID Spoofer kullan, oyunu yeni alacağın hesapta önceki hesapta girili olan bilgiler (telefon numarası etc.) girili olmasın, bir sıkıntı olmaz.

Biraz araştırdım.

Rust VAC kullanan bir oyun fakat internetten gördüğüm kadarı ile HWID ban sistemini de kullanıyor. Yani işinin güvenceye almak için HWID spoofer kullan, oyunu yeni alacağın hesapta önceki hesapta girili olan bilgiler (telefon numarası etc.) girili olmasın, bir sıkıntı olmaz.

Bundan once bikez daha ban yemistim bu 2. ban yiyisim. 2. hesabimda oynarken 1.3K saat yaptim. Simdi yeni hesaba alsam spoofer kullanmam gerekiyor mu ve nereden bulabilirim?

Bundan once bikez daha ban yemistim bu 2. ban yiyisim. 2. hesabimda oynarken 1.3K saat yaptim. Simdi yeni hesaba alsam spoofer kullanmam gerekiyor mu ve nereden bulabilirim?
Dediğim gibi, işi güvenceye almak için kullan derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı