Rust'ta oyuna girilmiyor

t0xic

Centipat
Daha fazla  
Rust aldım, indirdim. Oraya kadar sorun yok. Oyunu açtım. Bir lobiye gireyim dedim bakayım oyuna. Yüklendi bir yere kadar, sonra direkt kapandı. Tekrar denedim, yine aynı şey oldu. Nasıl çözebilirim?

AMD Ryzen 5 3500
XFX AMD Radeon RX 5500 XT THICC II Pro 4 GB
Gigabyte B450M S2H V2
2x8 3200 MHz
Seagate Barracuda 1TB
Adata Swordfish 500GB M.2.

Sistem bu.

Rust aldım, indirdim. Oraya kadar sorun yok. Oyunu açtım. Bir lobiye gireyim dedim bakayım oyuna. Yüklendi bir yere kadar, sonra direkt kapandı. Tekrar denedim, yine aynı şey oldu. Nasıl çözebilirim?

AMD Ryzen 5 3500.
XFX AMD Radeon RX 5500 XT THICC II Pro 4 GB.
Gigabyte B450M S2H V2.
2x8 3200 MHz.
Seagate Barracuda 1TB.
Adata Swordfish 500GB m.2.

Sistem bu.

Hocam dosya doğrulama yap bu arada oyun SSD değil mi yüklü?

PSU ile alakası yok saçma sapan şeyler sormayın lütfen konu sahibine. O sorunu bende yaşadım. Kendi kendine düzeliyor defalarca girmeye çalışın farklı farklı serverlera da girmeyi deneyin mutlaka giriş yapacaktır şu an güncellemelerden dolayı bu sorun çıktı herkeste var.

PSU ile alakası yok saçma sapan şeyler sormayın lütfen konu sahibine. O sorunu bende yaşadım. Kendi kendine düzeliyor defalarca girmeye çalışın farklı farklı serverlera da girmeyi deneyin mutlaka giriş yapacaktır şu an güncellemelerden dolayı bu sorun çıktı herkeste var.
Umarım girebilirim çünkü girmeye denerken 1 saat bitti bile giremezsem iade etmeyi düşünüyorum ama düşünmüyorum da ucuzken alıcaktım dedim sonra alırım zamlandı yine aynı şeyi yaşamak istemiyorum bide dolar kuru değişmişken

Ne saçma sapanı hocam, sistem yüke binice oyun çöküyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne saçma sapanı hocam, sistem yüke binice oyun çöküyor olabilir.

Dostum o üslubunu düzelt bence. Ne biçim kelime bu sıkıntılısınız falan? Oyunda ki sorun bu herkes yaşıyor oyunu oynadığım için biliyorum. Bir daha asla bana bu tarz cevaplar vermeyin!

Umarım girebilirim çünkü girmeye denerken 1 saat bitti bile giremezsem iade etmeyi düşünüyorum ama düşünmüyorum da ucuzken alacaktım dedim sonra alırım zamlandı yine aynı şeyi yaşamak istemiyorum bir de dolar kuru değişmişken.

Hocam sürekli deneyin zaten birkaç kere Server'a girip çıktıktan sonra düzeliyor garip bir şekilde bir daha atma sorunu olmuyor. Bende de sürekli Server'a girerken oyundan atıyordu şu an sorun yok genel bir sıkıntı bu bence iade etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı