Rusya'dan Call of Duty MW almak

wheresmercy

Hectopat
Merhabalar, öncelikle eskiden kalma bir sürü konu var ama hepsi eskide kaldığından şimdi almaya kalkıştığımızda sorun yaşanabilir. Bu yüzden 2021 yılında almak istediğinizde ne gibi yollardan gitmemiz, neler yapmamız gerek bunlar hakkında bilgilendirme yapılırsa bu konu altında sevinirim. Eskiden Warzone yoktu ve telefon numarası isteme gibi bir durum yoktu ama daha sonrasında Warzone'un çıkması ve artık telefon numarası istemesi akıllarda soru oluşturuyor. Şimdi Call of Duty Modern Warfare almak istiyorum, sadece multiplayer kısmını oynayacagım ve Battle Royale kısmına asla girmeyeceğim, bu yüzden oyunu Rusya'dan aldığımda telefon numarısı yine de isteyecek mi? Oyunu alırken tamamen neler yapacağım (Blizzard'dan nasıl alacağım, Activision hesabını nasıl kuracağım ve Blizzard ile nasıl bağlayacağım falan yani her şeyi) anlatırsanız sevinirim. Bir arkadaşım telefondan uygulamasını indirdim ve oradan Türkiye numarası girdim direkt dedi ve bu bu ayın başında yaşanmış ama bir hata sonucu mu yaptı, nasıl yaptı bilmiyoruz. Alan insanlar bu konu altında detaylıca neler yapacağımı anlatırsa gerçekten memnun olurum, iyi günler :D

YouTube de videolar var izleyip bakabilirsin.

Evet var ama çoğu hiç activison hesap kısmını değinmemiş. Değinen bir tand gördüm detaylıca anlatmış bayağı bir kısmını anladım hatta linklerini bırakıyorum buraya. Anlamadığım kısım unlink kısmı, unlink sistemi değişti artık Support ile görüşmemiz gerek ama onaylamadığı zamanlarda oluyormuş. Bunun için supporta nasıl ulaşıcam neler demem gerek bilen varsa anlatabilir.
Öğretici videolar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla "sıfırdan" hesap için activision hesabınıda VPN ile açmamız gerekiyor. Yani eğer önceki hesabımı aktarmak istiyorum gibi bir derdiniz yoksa unlink/link işlerine girmeden sıfırdan VPN açık bir şekilde activision hesabınızı açmanız gerekiyor diye duydum. Şu an tam bilgiye sahip değilim eğer bilen varsa aydınlatsın. 2 ya da 3 haftaya hesabı alacağım büyük ihtimal. Eğer hesabı sorunsuz şekilde alırsam burada nasıl yapıcağınızı paylaşacağım.
Rusya'dan almak yerine hesap alımı yaptım. Tanıdık arkadaşın hesabını aldım. Yukarıda paylaştığım videoları ve YouTube kanalındaki diğer Rusya'dan satın alım hakkındaki videoları izlerseniz rahatça anlaşılabilir ve aslında çok zor olmadığını anlarsınız. Paylaştığım kanal eski CoD hesabınızı nasıl aktaracağınızı anlatmış ama siz yeni oluşturacaksanız VPN ile activision sitesine girip hesap oluşturabilirsiniz. İnternetten daha önceden Rusya üzerinden CoD alımı gerçekleştirmiş insanlar ile iletişime geçip tam bilgi alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Evet var ama çoğu hiç activison hesap kısmını değinmemiş. Değinen bir tand gördüm detaylıca anlatmış bayağı bir kısmını anladım hatta linklerini bırakıyorum buraya. Anlamadığım kısım unlink kısmı, unlink sistemi değişti artık Support ile görüşmemiz gerek ama onaylamadığı zamanlarda oluyormuş. Bunun için supporta nasıl ulaşıcam neler demem gerek bilen varsa anlatabilir.
Öğretici videolar:
Arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla "sıfırdan" hesap için activision hesabınıda VPN ile açmamız gerekiyor. Yani eğer önceki hesabımı aktarmak istiyorum gibi bir derdiniz yoksa unlink/link işlerine girmeden sıfırdan VPN açık bir şekilde activision hesabınızı açmanız gerekiyor diye duydum. Şu an tam bilgiye sahip değilim eğer bilen varsa aydınlatsın. 2 ya da 3 haftaya hesabı alacağım büyük ihtimal. Eğer hesabı sorunsuz şekilde alırsam burada nasıl yapıcağınızı paylaşacağım.
Rusya'dan almak yerine hesap alımı yaptım. Tanıdık arkadaşın hesabını aldım. Yukarıda paylaştığım videoları ve YouTube kanalındaki diğer Rusya'dan satın alım hakkındaki videoları izlerseniz rahatça anlaşılabilir ve aslında çok zor olmadığını anlarsınız. Paylaştığım kanal eski CoD hesabınızı nasıl aktaracağınızı anlatmış ama siz yeni oluşturacaksanız VPN ile activision sitesine girip hesap oluşturabilirsiniz. İnternetten daha önceden Rusya üzerinden CoD alımı gerçekleştirmiş insanlar ile iletişime geçip tam bilgi alabilirsiniz.
Durum nedir alabildin mi? Eğer aldıysan maddeler halinde bana aktarman çok makbüle geçer.

Durum nedir alabildin mi? Eğer aldıysan maddeler halinde bana aktarman çok makbüle geçer.

2. el hesap aldım. Tam olarak nasıl yapıldığını hatırlamıyorum ama attığım videolarda nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz. Videonun yorumlarınada bakın. Kanalın başka videoları da var nasıl yapıldığıyla ilgili onlarada bakın ama yeni olanlarını izleyin önce çünkü eskiden daha farklı alınıyormuş.

Geri
Yukarı