RVC WebUI nasıl kullanılır?

meraklı7725

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Pro 64-bit, AMD Ryzen 5 3500X Soket + Wraith Spire 3.6GHz 32MB 65W 7nm işlemci, MSI B450M-A PRO MAX amd B450 Soket AM4 DDR4 3466(OC) M.2 Anakart, Crucial (2x8) Ballistix Siyah DDR4 3200MHz CL16 1.35V PC Ram, Rampage Espectro 4x120mm Rainbow Fanlı 600W 80Plus Bronze MidT Atx Gaming Kasa, SanDisk Ultra M.2 500GB NVMe 3D SSD, Dark DKCCX94BL Freezer X94BL Soğutucu, MSI Vga Geforce GTX 1650 D6 Ventus XS OCV2 4GB GDDR6 128B DX 12 PCIE 3.0 Ek
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Arkadaşımın 10Dk'lık bir sesini 60 epoch olarak eğittim. Detayları aşağıya bırakacağım. Ama ses hiç benzemiyor. Özellikle sesini sadece konuşma olarak aldım ve hiçbir işlemden geçirmeden direkt eğittim. Sonra beyond the sea şarkısını mp3 olarak aldım ve vokal ile entrümantel sesi birbirinden sadece HP3 ile ayırdım. En son ilk pencereden çıktı aldım ama sonuç beklediğim gibi gitmedi. Ses normal ama arkadaşımın sesi ile uzaktan yakından alakası yok. Başka biri söylüyor gibi.

1687273270348.png

Son düzenleme:
@meraklı7725 bende yeni kullanmaya başladım fakat çözemedim son aşamada sesi dönüştüremiyorum yardım edermisin
Ben buradan bakarak yaptım. Bunu gibi bir sürü video var. Ama sondaki çıktım çok kötü. Çok çok az benziyor ve nedenini bilmiyorum. Kendi sesimi 20dk boyunca kaydettim, nefes yerlerini ve gürültüyü silerek eğittim ama sonuç yine hüsran.

Ben buradan bakarak yaptım. Bunu gibi bir sürü video var. Ama sondaki çıktım çok kötü. Çok çok az benziyor ve nedenini bilmiyorum. Kendi sesimi 20dk boyunca kaydettim, nefes yerlerini ve gürültüyü silerek eğittim ama sonuç yine hüsran.
bende sesi eğitiyorum fakat sonda çıktısını alamıyorum neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum error veriyor çıktı alırken nası çözerim sorunu ve benle paylaşabilceğin link varmı

bende sesi eğitiyorum fakat sonda çıktısını alamıyorum neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum error veriyor çıktı alırken nası çözerim sorunu ve benle paylaşabilceğin link varmı
Hocam dosya isimleri türkçe karakter içermesin ve boşluk karakteri bulundurmasın. Sistemin nedir?

Arkadaşlar model isimlerinde boşluk veya türkçe karakter olmamalı. Bir de siz mp3 olarak işliyorsunuz ama modeli çıkarırken "aaaaa.mp3.wav" olarak çıkarıyor ve sesi wav'a çevirmesine rağmen yazı içinde .mp3 yazdığı için mp3 gibi davranıyor ve hatalara sebep olabiliyor. Bu arada google colab'a da bakmanızı tavsiye ederim.

(Cam/Quality/BitRate/Wondercock) yapın.
Üzgünüm, anayamadım hocam. Biraz açar mısınız?

@1fifacı

Son düzenleme:
Hocam dosya isimleri türkçe karakter içermesin ve boşluk karakteri bulundurmasın. Sistemin nedir?
teşekkürler wavı farkettim sana yazdıktan sonra yapabiliyorum artık bayada iyi yaptım ses süreleri 10 dakka üstü olursa güzel bir sonuç çıkıyor başka vereceğin ipucu varsa bekliyorum sistemim 3060ti i512400f

Arkadaşımın 10Dk'lık bir sesini 60 epoch olarak eğittim. Detayları aşağıya bırakacağım. Ama ses hiç benzemiyor. Özellikle sesini sadece konuşma olarak aldım ve hiçbir işlemden geçirmeden direkt eğittim. Sonra beyond the sea şarkısını mp3 olarak aldım ve vokal ile entrümantel sesi birbirinden sadece HP3 ile ayırdım. En son ilk pencereden çıktı aldım ama sonuç beklediğim gibi gitmedi. Ses normal ama arkadaşımın sesi ile uzaktan yakından alakası yok. Başka biri söylüyor gibi.

Eki Görüntüle 1829097
10 dakikalık ses için 400 Epoch ve mangio-crepe öneriyoruzz.

Geri
Yukarı