RX 460 DVI to VGA Dönüştürücü ile Görüntü Gelmeme Sorunu

isimsizüye1

Hectopat
Daha fazla  
Değerli forum sakinleri başlıktan da anlayacağınız üzere VGA monitörüme bir RX460 aldım ve 10 günü aşkın bir süredir bu konuyu kavrayıp çözüm bulmaya çalıştım internette baya bir site gezdim. Birçok yorum okudum herkes farklı konuşuyor. Media markt'a gittim bundan 3-4 gün önce beni farklı yönlendirdi. Vatan bilgisayar'a gittim orada da farklı yönlendirdiler. Bu işten anlayabilecek yakınlarıma sordum onlar da bir çözüm bulamadılar. Bu arada DVI to VGA denedim görüntü gelmedi. Bu akşam da biraz araştırma yaptım sanırım benim işime yarayacak 2 çözüm yolu var. Birincisi HDMI to VGA aktif dönüştürücü ve display port to VGA aktif dönüştürücü. Kesin cevaplar verirseniz sevinirim. Sizin söyledikleriniz doğrultusunda internetten sipariş vereceğim ya da vatan bilgisayardan gidip alacağım. Biraz uzun oldu umarım okurken gözlerinize bir şey olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı