RX 460 Restart atıyor

Furkan17TR

Megapat
Makaleler
5
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisi
Merhaba.

Güç geçmiyor ki, bir gün AMD hatası almayalım. Siyah ekran hatasını çözmüştüm. Burada da çok insana yardım ettim/ettik.

Ama farklı bir problem meydanda. Bilgisayar oyunda iken reset atıyor. Bugün LoL'de 2 kez başıma geldi.

Yine sağ altta Radeon WattMan hatası. Tekrar hortladı. Başına gelmiş kullanıcı var mı? Oyunda olmasa bile sürekli sistem yeniden başlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içerisinde sıcaklıklar nasıl? Yazılımsal bir problem değil gibi. Yine de sürücü versiyonunu söylemen iyi olur.

Son cümleyi okumamışım, kusura bakma. Herhangi bir undervolt var mı? Wattman hatasından ne olduğunu anlamak zor. Durup dururken restart atmasını açıklamıyor yani.

Oyun içerisinde sıcaklıklar nasıl? Yazılımsal bir problem değil gibi. Yine de sürücü versiyonunu söylemen iyi olur.

Son cümleyi okumamışım, kusura bakma. Herhangi bir undervolt var mı? Wattman hatasından ne olduğunu anlamak zor. Durup dururken restart atmasını açıklamıyor yani.
Mavi ekran yok. Voltajlarla oynamadım. 20.9.1 WHQL sürücü kullanıyorum. Sıcaklıklar normal. Dump dosyası da yok. Bir sebep yok ama

Acaba Restart tuşuna ayda 1 kere basıyorum ya da basmıyorum. Herhalde içinde kaldı. Kasaya 2 tokat atınca çözüldü sanki.

Şiddet en iyi çözüm sanırım. (Olmazsa tekrar yukarı cikaririm./

Yeni konular

Geri
Yukarı