RX 470 AMD Radeon Grafik Kartı Uyumlu Değil Hatası

blcfaruk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem
İ5 7500 1151 GHz
AMD Radeon RX 470 4 GB 256 bit
H110M PRO-VD anakart

Bilgisayarı alalı 2 ay oldu.

PUGB oynuyordum ekran ayarları da düşük seviyede, oyunun ortasında bir anda ekran kapandı tekrar açıldı, sonra Asus GPU Tweak sorun verdi ekran kartı yüklü degil yükleyin diye, sonra bir baktım sürücülerde ekran kartı yok, Intel HD Graphics yazıyor. Sistemden baktım yok, BIOS'ta aradım bulamadım, ekran kartını sildim tekrar indirdim, grafik kartı uyumlu degil hatası verdi yükleyemedim, ekran kapanıp açılıyordu monitör ses kartı ve ekran kartı görmüyordu, kapanıp açılıyordu kapattım bilgisayarı, söktüm açtım içini kabloları kontrol ettim daha 1 hafta önce temizlemiştim sorunsuz çalışıyordu, çıkardım taktım tekrardan açtım bilgisayarı, ekran kartını tekrardan yüklemeyi denedim yükledi, sorun gözükmedi ama benim merak ettigim neden böyle bir hata oldu, ekran kartında sorun mu var? Ekran kartını inceledim koku da gelmiyor oyunlarda max. 61 dereceye cıkıyor ekran kartı, 3 fanla sogutuyorum girişler sorun var desen denedim olmamıştı bilgisayarı komple cıkarıp denedigimde oldu. Sebebini bilen varsa yardımcı olsun önlemini önceden alalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı aşşağı doğru baktığı için yuvasından hafif oynamış olabilir. Vidalar sağlam mı? Elektronik parçalar olduğu icin birçok sebebi olabilir diye düşünüyorum. Eğer tekrardan olursa, o zaman paylaşın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı