RX 470 ve Asboard H61 uyumlu mu?

METANİC

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar merhaba, yakın bir zamanda PC toplayacağım ama ekran kartı, anakarta uyumlu mu?

Ekran kartı: RX 470.
Anakart: Asboard H61.
İşlemci: i5 3470.

500 ila 800 TL ekleyebilirseniz bundan çok daha iyi bir PC alabilirsiniz size bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalışacağım.
500 ila 800 TL ekleyebilirseniz bundan çok daha iyi bir PC alabilirsiniz size bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalışacağım.

Örneğin ekleyebilirseniz bunu alabilirsiniz

ekleyemez siniz buda çok iyi

Son düzenleme:

Örneğin ekleyebilirseniz bunu alabilirsiniz.

Ekleyemez siniz bu da çok iyi.

İlk attığınız sisteme baktım ama Technopat'da bunun konusu açılmış ve ekran kartı bu işlemciye yetersiz kalır denmiş ve fiyatı da bütçemi aşmakta ikinci sistemin stoğu bitmiş.

Örneğin ekleyebilirseniz bunu alabilirsiniz.

Ekleyemez siniz bu da çok iyi.

Bu arada benim toplayacağım sistem bu:
İşlemci:Intel Core i5-3470 3.2 GHz LGA1155 6 MB Cache 77 W İşlemci Tray Fiyatları ve Özellikleri
Psu:Frisby Foem FPS-G50F12B 500 W Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri
Anakart:Asboard H61 intel 2/3 Nesil DDR3 USB 3.0 1155Pin mATX Anakart - PttAVM.com - Güvenli Alışverişin Merkezi
Ekran kartı ikinci el.
Kasa fark etmez. (İkinci el veya sıfır)
RAM'leri benim tanıdığım var ondan alacağım.
İşlemci soğutucuyu da ikinci el alacağım.

Son düzenleme:
İlk attığınız sisteme baktım ama Technopat'da bunun konusu açılmış ve ekran kartı bu işlemciye yetersiz kalır denmiş ve fiyatı da bütçemi aşmakta ikinci sistemin stoğu bitmiş.

Bu arada benim toplayacağım sistem bu:
İşlemci:Intel Core i5-3470 3.2 GHz LGA1155 6 MB Cache 77 W İşlemci Tray Fiyatları ve Özellikleri
PSU:Frisby Foem FPS-G50F12B 500 W Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri
Anakart:Asboard H61 intel 2/3 Nesil DDR3 USB 3.0 1155Pin mATX Anakart - PttAVM.com - Güvenli Alışverişin Merkezi
Ekran kartı ikinci el.
Kasa fark etmez. (İkinci el veya sıfır)
RAM'leri benim tanıdığım var ondan alacağım.
İşlemci soğutucuyu da ikinci el alacağım.

Power Supply olarak Frisby tavsiye etmem çok çabuk bozuluyor ve bazıları C4 gibi patlıyor diyor bir de işlemci bana biraz eski geldi 2. attığım sistemi bir düşünün zamanı gelince bir ekran kartı takılırsa performansı gayet iyi olacağını düşünüyorum.
Sadece stoğun gelmesini bekleyin sistem çok iyi cidden.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleminizi tavsiye ederim adam gayet güçlü bir sistem topladı 2000 TL'ye sen parçaları yükselterek daha iyisini bile yapabilirsin.
kasa olarak bunu alabilirsin daha ucuz hemde

birde daha ucuza baya iyi bir soğutucu buldum adamın linke koyduğu soğutucu yerine alınabilir

Adamın kullandığı ekran kartı yerine bunu kullanabilirsin hem de 4 GB MSI GTX 960 bu kart ile Witcher 3 Ultra grafiklerde oynayabilirsin.

Anladığım kadarıyla sana yardımcı oldum işlemcini yükseltmeni tavsiye ederim.

😊😊😊😊

Son düzenleme:

Geri
Yukarı