RX 480 ne kadara satılır?

Fırsatçılara laf eden Türk halkı şimdi RX 480'i 1250 TL'ye koy diyor.
800-900 lira arasına satabilirsiniz hocam.
Dolar artıyor, istek çok, fiyat artar buna kapitalizm denir fırsatçılık; kolonya fiyatlarını 2 katına çekmek veya deprem sonrası kiraları ikiye katlamaktır. Ekonomi bilginiz çok zayıf çok duygusal düşünüyorsunuz, kendisinden daha güçsüz olan ve aynı mimari olan bir karttan daha ucuza satmak enayilikten başka bir şey değildir.

Dolar artıyor, istek çok, fiyat artar buna kapitalizm denir fırsatçılık; kolonya fiyatlarını 2 katına çekmek veya deprem sonrası kiraları ikiye katlamaktır. Ekonomi bilginiz çok zayıf çok duygusal düşünüyorsunuz, kendisinden daha güçsüz olan ve aynı mimari olan bir karttan daha ucuza satmak enayilikten başka bir şey değildir.
Bunun ekonomik bir nedenle ilgisi yok, 1250 TL nedir? Ben kartını gerektiğinden ucuza satsın demiyorum fakat 1250 TL nedir yani.

Bunun ekonomik bir nedenle ilgisi yok, 1250 TL nedir? Ben kartını gerektiğinden ucuza satsın demiyorum fakat 1250 TL nedir yani.
RX 570'den daha güçlü fakat RX 580'den farkı çok az bu da onun RX580'e yakın fiyatlandırılmasında sorun teşkil etmez. Kartların güçlerini bilen bir kullanıcı zaten 900 liraya RX 480 görürse saniyesinde yumulur anca ekran kartından anlamayan o fiyatı sallamayıp 1200 liraya 1050ti alır sen ne kadar ucuza koyarsan koy.

Yeni konular

Geri
Yukarı