Rx 480 Partner sürümü ne zaman çıkar ?

@elitepwpers Tabii ki çekirdek hızı yükselir. GTX 1080'den daha fazla konuşulması çok normal. Steam'de yapılan bir ankete göre oyuncular genel olarak 250-300 dolar aralığında ekran kartı alıyorlarmış. RX 480 de bu civarlarda olduğundan çok tercih edilen bir kart. GTX 1080 almaya çoğu kişinin parası yetmiyor.
Fazla naz aşık usandırır. Bekle bekle bekle bekle sıkıldım gerçekten ama Gtx 1060'ıda görme şansım olucak o yüzden iyi düşünmek istiyorum 2 sinden birini seçeceğim. Çok uzattılar artık çıkmalı özel sürümleri.

@elitepwpers Tabii ki çekirdek hızı yükselir. GTX 1080'den daha fazla konuşulması çok normal. Steam'de yapılan bir ankete göre oyuncular genel olarak 250-300 dolar aralığında ekran kartı alıyorlarmış. RX 480 de bu civarlarda olduğundan çok tercih edilen bir kart. GTX 1080 almaya çoğu kişinin parası yetmiyor.
Çekirdek hızı yükselirse çok süper olur. 1400-1500 Mhz olursa satış rekorları kırar. Bekleyip görecez. Technopattada umarım msi rx 480 özel soğutma incelemesi yapılır. Beklentiler yükseldi rx 480'den.

RX 480 de GTX 1060 da alınabilir kartlar olacak. GTX 1060 daha pahalı olacak. Beklemekten sıkıldıysan yeni çıkacak RX 480'lerden birini alabilirsin. Sapphire Nitro iyi görünüyor RX 480'de.

Fazla naz aşık usandırır. Bekle bekle bekle bekle sıkıldım gerçekten ama Gtx 1060'ıda görme şansım olucak o yüzden iyi düşünmek istiyorum 2 sinden birini seçeceğim. Çok uzattılar artık çıkmalı özel sürümleri.
Bu zamana kadar beklemişşin 1 ay daha mı bekleyemiyon. :)
Biraz daha sabret.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı