RX 480 Sistem İçin 700TL'ye FreeSync Monitör Önerisi

Muhammet SK

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
RX480 ekran kartım var. FreeSync özelliği olduğu için uygun bir monitör arıyordum, şu iki monitör arasında kaldım.
  1. AOC G2260VWQ6 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) Full HD Fiyatı
  2. Viewsonic VX2257-MHD 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) AMD Fiyatı

Bulunduğum şehirde elden alabileceğim bir yer yok stoklarında yokmuş, internetten sipariş vermemi söylediler. Ben daha önce böyle bir alışveriş yapmadım ve kargo konusunda arızalı bozuk ürün gelmesinden korkuyorum açıkcası, sizden ricam daha önce alışveriş yapan arkadaşlar alacağım ürünü nereden alayım? Hepsiburada.com Yurtiçi Kargo'yla çalışıyormuş sanırım o yüzden pek güvenemiyorum.

Aynı konudan benimde çekincem vardı fakat Hepsiburada.com 'a güvenip ilk olarak AOC marka monitörü sipariş ettim attığınız aynı modeli açtım kurdum fakat jelatinlerine bulaşmadım piksel testi yaptım ve 1 tane ölü piksel çıktı direk aradım ve değişim istedim değişim yapmıyoruz iade alabiliriz dediler, bende tamam o zaman iade edelim dedim ve kod verdiler o kodla geri yolladım 2 güne gitti 2 gün inceleme yaptılar ve paramı hemen iade ettiler. Daha sonra Viewsonic VX2257 aldım ve sıkıntısız çıktı yani kısaca Hepsiburada.com'a güvenebilirsiniz herhangi bir sıkıntıda sorun çıkarmıyorlar. Fakat monitörü test ederken jelatinlerini felan çıkarmadan testini yap sıkıntı olursa yok jelatin çıkmış vs. muhabbeti yapamsınlar iade alsınlar. Özellikleri aynı fakat Viewsonic'te hoparlör var AOC'ta yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı