RX 550 ile COD: Ghost görüntü kalitesinde bozukluk

friedlich

Decapat
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi oyunda görüntü kalitesi aşırı bulanık ve bozuk. Oyun içi görüntü ayarlarında "extra" kaliteye ayarlı fakat grafik kalitesi gerçekten kötü. Oyunun eski bir oyun olmasından kaynaklı olduğunu düşünmüyorum, çünkü aynı yaşta olan birçok oyun çok daha iyi grafik kalitesine sahip. Gözüm yeni oyunların kalitesine alıştığı için mi kötü geldi, yoksa gerçekten bir problem mi var bilmiyorum. Bu oyunda en iyi grafik kalitesini elde edebilmem için hangi ayarları uygulamalıyım?

Kötüden kastınız keskin olması vesaire mi? Kaplama kalitesi mi?
Nasıl anlatayım bilemedim. Keskinlik kesinlikle yok en baştan onu söyleyeyim, bir de sanki her cismin etrafında gölgesi gibi bulanıklık var. Özellikle çimlerde ağaçlarda. Karakterlerde ve silahlarda sorun yok ama çevre kalitesi çok düşük kısacası.

1920x1080 çözünürlükte oynuyorum durum maalesef aynı.
Düşük bir ihtimal de olsa çözünürlük normalin altında olabilir, bir kontrol eder misiniz lütfen.
Grafik ayarlarında, "Image Quality" diye bir seçeneğin olması gerekiyor onu değiştirmeyi deneyin. Birde çözünürlüğün yüksek olduğundan emin olun.
Image Quailty ayarını kontrol ettiğimde geri dönüş yaparım.

Hatırladığım kadarıyla grafikte problem vardı. players2 klasöründeki .cfg dosyalarında resolution'ı 1920*1080 olarak ayarlayıp tekrar grafik ayarı yapınca düzeliyor. YouTube'da videoları var veya forumlarda çözüm paylaşılmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı