RX 550 oyun performansı

2. Ele yönelin derim bu bütçe ile sıfır sistem kurmak pek mantıklı değil.
Sahibinden gibi yerlere yönelin mesela.
RX 570 4 GB 750TL 2.el sahibinden
R3 3100 900 TL 2. El sahibinden
B350 anakart 420 TL sıfır N11
8 GB 3000 MHz 270 TL sıfır N11
120GB SSD 150TL sıfır N11
500 Watt PSU 200TL sıfır N11
Yazdığım tarihle baktım fiyatlara

Çok teşekkür ederim bunların linklerini atar mısınız lütfen

Çok teşekkür ederim bunların linklerini atar mısınız lütfen

Sanırım oyun oynamak için sistem istiyorsun.
(865TL- RX 570 4 GB pazarlığa girebilirsin)

(1900TL - B450 anakart, 3000MHz 8 GB RAM, R3 3100 işlemci)

(169TL Hi-Level SSD)

(263TL Power Boost 500W)

3000 TL'yi bulacaktır ama oyun konusunda RX 550'yi katlayacaktır. belirttiğiniz bütçeye sadece giriş-orta seviye ekran kartı alınabildiğini unutmayın.

(169TL Hi-Level SSD)

(263TL Power Boost 500W)

3000 TL'yi bulacaktır ama oyun konusunda RX 550'yi katlayacaktır. Belirttiğiniz bütçeye sadece giriş-orta seviye ekran kartı alınabildiğini unutmayın.

Tesekkür ederi beni zorlıyacak ama olsun çok sağ ol hocam bende öyle nasıl toplayacağım diye dert edindim çok saollun beni bir dertden kurtardınız

(169TL Hi-Level SSD)

(263TL Power Boost 500W)

3000 TL'yi bulacaktır ama oyun konusunda RX 550'yi katlayacaktır. Belirttiğiniz bütçeye sadece giriş-orta seviye ekran kartı alınabildiğini unutmayın.

Anakart ı Intel işlemci olur mu? Intel toplasam nasıl olur?

Son düzenleme:
Tesekkür ederi beni zorlıyacak ama olsun çok sağ ol hocam bende öyle nasıl toplayacağım diye dert edindim çok saollun beni bir dertden kurtardınız

Anakart ı Intel işlemci olur mu? Intel toplasam nasıl olur?
al sana bebek gibi işlemci 700tl sıfır
anakartları da ucuz hem intellerin.

Al sana bebek gibi işlemci 700TL sıfır
Anakartları da ucuz hem Intel'lerin.

Çok saollun tam oldu iyi ki varsınız beni büyük bir derten kurtardınız yoksbana kalsa RX 550'yi alıp aynı fiyata sitem toplyacaktım ama szin sayenizle daha iyibir kran kartıyla ve 10. nesil birişlemciyle aynı parayla sitem kuracağım tesekkür ederim Allah razı olsun sizden
Al sana bebek gibi işlemci 700TL sıfır
Anakartları da ucuz hem Intel'lerin.

Hangi anakartı kullanmalıyım

Çok saollun tam oldu iyi ki varsınız beni büyük bir derten kurtardınız yoksbana kalsa RX 550'yi alıp aynı fiyata sitem toplyacaktım ama szin sayenizle daha iyibir kran kartıyla ve 10. nesil birişlemciyle aynı parayla sitem kuracağım tesekkür ederim Allah razı olsun sizden

Hangi anakartı kullanmalıyım

Konu açarsan benden daha iyi yardımcı olacaklardır. Intel anakartları takip etmiyorum.
2. el ekran kartı alınca da yeni bir konu açarak dikkat etmen gereken şeyleri araştır. Oyun performansı sıcaklık videosu falan iste alacağın kişiden kargoyu kuryenin yanında ya da şube de açıp kontrol et doğru kargo mu falan gibi. Sıfır alacaksan bütçeni belirtip daha uygun seçenekler bulabilirsin.

Son düzenleme:
Konu açarsan benden daha iyi yardımcı olacaklardır. Intel anakartları takip etmiyorum.
2. el ekran kartı alınca da yeni bir konu açarak dikkat etmen gereken şeyleri araştır. Oyun performansı sıcaklık videosu falan iste alacağın kişiden kargoyu kuryenin yanında ya da şube de açıp kontrol et doğru kargo mu falan gibi. Sıfır alacaksan bütçeni belirtip daha uygun seçenekler bulabilirsin.

Teşekkür ederim hocam iyi günler

Yeni konular

Geri
Yukarı