RX 550 sistem için Q9650 vs Q9550 vs E5450

Ne kadar FPS düşüşü yaşadınız Valorant CS gibi oyunlarda.

Aa şanslıyım o zaman buraya kartım gelince yazarım ne kadar FPS aldıgımı şu anda Valorant açılmıyor malum DX10.1 ekran kartım var AMD Radeon 4850 HD bayağı eski bir kart gelince yazacağım fakat CS de yüksek ayarlarda 40 FPS.
Cs oynamıyorum.Valorantta düşük ayarlarda 50-60 arası oynuyorum.

İşlemci zorlayan oyun olduğu için aşırı darboğaz yapıyor,normalde 100 fps üstü alınıyor kartla yüksek ayarlarda.Aynı karttan arkadaşta var.

Bakalım umarım q9550 sorunumu çözer çünkü bir daha baştan anakart değiştirmek istemiyorum :D

CS oynamıyorum. Valorant'ta düşük ayarlarda 50-60 arası oynuyorum.

İşlemci zorlayan oyun olduğu için aşırı darboğaz yapıyor, normalde 100 FPS üstü alınıyor kartla yüksek ayarlarda. Aynı karttan arkadaşta var.

Bakalım umarım Q9550 sorunumu çözer çünkü bir daha baştan anakart değiştirmek istemiyorum :D

Az önceki arkadaş %3 daha iyi oldugum işlemcideki Ark için yüksek ayarlar 60 FPS dedi ne kadar doğru bilemiyorum kesinlikle sorununuzu Q9550 çözücektir bana güvenin.
CS oynamıyorum. Valorant'ta düşük ayarlarda 50-60 arası oynuyorum.

İşlemci zorlayan oyun olduğu için aşırı darboğaz yapıyor, normalde 100 FPS üstü alınıyor kartla yüksek ayarlarda. Aynı karttan arkadaşta var.

Bakalım umarım Q9550 sorunumu çözer çünkü bir daha baştan anakart değiştirmek istemiyorum :D

Bu arada RAM kaç GB?

Az önceki arkadaş %3 daha iyi oldugum işlemcideki Ark için yüksek ayarlar 60 FPS dedi ne kadar doğru bilemiyorum kesinlikle sorununuzu Q9550 çözücektir bana güvenin.

Bu arada RAM kaç GB?
8 gb ramim var,anakartın aldığı bu kadar :D

Ama yeterli oynadığım oyunlar için

Geri
Yukarı