RX 550 sistem için Q9650 vs Q9550 vs E5450

RAM'i kesinlikle 8 GB yapmayı düşünüyorum bütçem var hatta 16 GB bile yapabilirim.
8 olabilir ama, 16gb ram isteyen bir oyunu doğal olarak rx550 ile zaten zor oynarsınız ama 16 tabiki daha iyi olur.

8 olabilir ama, 16 GB RAM isteyen bir oyunu doğal olarak RX550 ile zaten zor oynarsınız ama 16 tabii ki daha iyi olur.

Bir şey soracağım RX550 ekran kartı sadece kompakt kasalar içinmi gayet kücük bir kart.

Cs oynamıyorum.Valorantta düşük ayarlarda 50-60 arası oynuyorum.

İşlemci zorlayan oyun olduğu için aşırı darboğaz yapıyor,normalde 100 fps üstü alınıyor kartla yüksek ayarlarda.Aynı karttan arkadaşta var.

Bakalım umarım q9550 sorunumu çözer çünkü bir daha baştan anakart değiştirmek istemiyorum

Az önceki arkadaş %3 daha iyi oldugum işlemcideki Ark için yüksek ayarlar 60 FPS dedi ne kadar doğru bilemiyorum kesinlikle sorununuzu Q9550 çözücektir bana güvenin.

Bu arada RAM kaç GB?

Az önceki arkadaş %3 daha iyi oldugum işlemcideki Ark için yüksek ayarlar 60 FPS dedi ne kadar doğru bilemiyorum kesinlikle sorununuzu Q9550 çözücektir bana güvenin.

Bu arada RAM kaç GB?
8 gb ramim var,anakartın aldığı bu kadar

Ama yeterli oynadığım oyunlar için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…