RX 550 sisteme Windows 11 kurulur mu?

Ben okuldaki cihazların bazılarına Windows 11 bazılarına Windows 10 kurdum. Kendimde 2 tane cihaz var biri şu an Windows 10'dan yazıyorum diğer cihaz Windows 11.

Şu ana kadar deneyimlerim: Oyunlar ve bazı köklü uygulamalar Windows 10 ile tam entegre, sorunsuz çalışıyor. Stabilite mükemmel. Güncellemeler yerini bulmuş. Her şey yolunda.

Windows 11 ise gelecekte her türlü pratik uygulamaya, tasarıma ve daha hızlı-akıcı bir deneyim sunmak üzere gelişme aşamasında. Eğer basit ofis programları ve sunum proje işleriyle uğraşıyorsan hemen Windows 11'e geç. Yok oyun oynuyorum, kullandığım bazı yazılımlar özel uygulamalar var diyorsan kal Windows 10'da.

Sadece oyun ve gündelik hayat için kullanıyorum bilgisayarımı hocam.

Windows 11 kurabilirsin ama bence kurma. Windows 10 daha iyidir Windows 10>windows 11.

Her bilgisayarda hangi işletim sistemi uyumluysa o en iyisidir bazıları Windows 11 geçince performans arttı diyor bazıları Windows 11'den Windows 10'a düşürünce performans düştü diyor bazıları tam tersini diyor hangisi senin için daha kullanışlı ve uyumluysa o en iyisidir Windows 11 ile Windows 10 karşılaştırılamaz.

Sadece oyun ve gündelik hayat için kullanıyorum bilgisayarımı hocam.
Geç 11'e. Keşfetmiş olursun o zaman. 6 ay sonra yeni yeni öğrenmeye çalışacağına şimdiden deneyim kazan tık tık ne nerede bak kurcala öğren. Meşgale olur sana da.

Şimdi siz böyle dediniz diye biri gelip Windows 11 kurun derse kararsız kalıyorum hocam işte.
O yuzden biri gelip "Windows 11 daha iyi" demeden technopattan cikin. İyi sosyaller :D

Geç 11'e. Keşfetmiş olursun o zaman. 6 ay sonra yeni yeni öğrenmeye çalışacağına şimdiden deneyim kazan tık tık ne nerede bak kurcala öğren. Meşgale olur sana da.

O yuzden biri gelip "Windows 11 daha iyi" demeden technopattan cikin. İyi sosyaller :D
Tamamdır sağ olun hocam. İyi geceler.

İş ve hobi amaçları için kullanılabilir. Ama performanslı olmasını istiyorsanız Windows 10, yada daha iyi bir seçenek olan Windows 8.1 kurabilirsiniz.

Ben okuldaki cihazların bazılarına Windows 11 bazılarına Windows 10 kurdum. Kendimde 2 tane cihaz var biri şuan windows10'dan yazıyorum diğer cihaz Windows 11.

Şu ana kadar deneyimlerim: Oyunlar ve bazı köklü uygulamalar Windows 10 ile tam entegre, sorunsuz çalışıyor. Stabilite mükemmel. Güncellemeler yerini bulmuş. Her şey yolunda.

Windows 11 ise gelecekte her türlü pratik uygulamaya, tasarıma ve daha hızlı-akıcı bir deneyim sunmak üzere gelişme aşamasında. Eğer basit ofis programları ve sunum proje işleriyle uğraşıyorsan hemen windows 11'e geç. Yok oyun oynuyorum, kullandığım bazı yazılımlar özel uygulamalar var diyorsan kal windows 10'da.
RTX 3050 oyun laptopu Windows 11 kullanıyorum. Oyun için gayet istediğim performansı alıyorum. Windows 11'de oyun oynamak için yeterli bir sisteme sahibim.

Yeni konular

Geri
Yukarı