RX 550 sistemin performansı düştü

DÜNDAR_ALEMDAR

Centipat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, sistemin durduk yere performansı düştü. Kaç kere format attım fakat değişen bir şey olmadı. Bilgisayarı ilk aldığımda gayet hızlıydı sonra yavaşladı. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Steam PUBG oynayamazsın zaten o sistemle. Ne işlemcin el verir ne de ekran kartın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Minecraft'a gelirsek OptiFine kullan.

Hocam videodaki oynanış gene benimkinden iyi bende direk lobide droplar başlıyor Minecraft'ta gelince zaten OptiFine'da oynuyorum fakat durum aynı Minecraft orijinal olmasına rağmen.

Hocam GPU stres testine soksam olur mu?
GPU stress testi mantıklı olmaz zaten ekran kartın çok az güç çekiyor. OCCT power testi yapabilirsin.

Hocam videodaki oynanış gene benimkinden iyi bende direk lobide droplar başlıyor Minecraft'ta gelince zaten OptiFine'da oynuyorum fakat durum aynı Minecraft orijinal olmasına rağmen.

RX 550 güçlü değil hocam çok bir şey bekleme zaten. Bayram gelince biraz para biriktirir RX 570'e geçersin. O zaman Steam PUBG de oynarsın, Minecraft da.

GPU stress testi mantıklı olmaz zaten ekran kartın çok az güç çekiyor. OCCT Power testi yapabilirsin.

RX 550 güçlü değil hocam çok bir şey bekleme zaten. Bayram gelince biraz para biriktirir RX 570'e geçersin. O zaman Steam PUBG de oynarsın, Minecraft da.

Yalnız işin saçma olayı şu işlemci 100 kullanırken ekran kartı 40'larda 50'lerde oluyor önceden böyle olmuyordu.

RAM'lar ölmüş olabilir mi? Sisteminiz zaten belli hocam. Normal şeyler.

Hocam burdaki video da hiçbir drop yok Minecraft'ta burdaki videoda PUBG de hiçbir drop olmuyor hocam.

Test videolarında gayet iyi fakat bende böyle değil. Bir de kayıt almalarına rağmen drop girmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı