RX 550 ve Ryzen 5 1600 alınır mı?

Attığım sistemde kasa seçilmiyor sanırım buna bakabilirsiniz RAM'i 2x8 GB yapın mutlaka.

Hocam bu sistemi daha uygun fiyata alabilir miyim? Monitöre de biraz para ayırmak istiyorum.

Sanmıyorum hocam. Bütçeniz yetiyor ama daha uyguna isterseniz RX 6500 XT'li sistemlere bakabilirsiniz.

Peki hocam, attığınız linkte eksik bir şey var mı? En yakın zamanda sipariş etmek istiyorum da. Soğutucu falan eklemeli miyim? Veya başka bir parça falan.
Sanmıyorum hocam. Bütçeniz yetiyor ama daha uyguna isterseniz RX 6500 XT'li sistemlere bakabilirsiniz.
Peki Hocam, attığınız linkte eksik bir şey var mı? En yakın zamanda sipariş etmek istiyorum da. Soğutucu falan eklemeli miyim? Veya başka bir parça falan
Her ikinize de teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Belkide çöp bir pcyi almaktan kurtardınız

Peki hocam, attığınız linkte eksik bir şey var mı? En yakın zamanda sipariş etmek istiyorum da. Soğutucu falan eklemeli miyim? Veya başka bir parça falan.

Her ikinize de teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Belkide çöp bir PC'yi almaktan kurtardınız.

RAM'i 2x8 yapmayı unutmayın hocam. Ayrı ayrı parça olarak isterseniz biraz daha uyguna daha iyi bir sistem toplayabilirim.

RAM'i 2x8 yapmayı unutmayın hocam. Ayrı ayrı parça olarak isterseniz biraz daha uyguna daha iyi bir sistem toplayabilirim.

Sizi yormayacaksa olur hocam, ikisini de değerlendirip birini alırım.
Sizi yormayacaksa olur hocam, ikisini de değerlendirip birini alırım
Hard disk ve RAM bence OC yapacaksanız soğutucu olabilir.

Hocam OC yapmayı düşünmüyorum, yinede gerek var mıdır sıvı soğutmaya. Sadece iş görsün, oyunlarımı oynatsın yeterli. Elimde ki bilgisayardan çok sıkıldığım için yeni bir PC arayışına başladım.

240 GB SSD yetmezse bir de yanına 500 GB ya da 1 TB HDD eklersiniz hocam.

240 GB SSD yetmezse bir de yanına 500 GB ya da 1 TB HDD eklersiniz hocam.

Hocam bir önceki verdiğiniz sistemde ki işlemcinin soğutucusu yokmuş. Soğutucu olmayınca PC mavi ekran veriyor diyorlar. Ne kadar doğru bilmiyorum. Bir sıkıntı çıkarır mi?

Geri
Yukarı