RX 5500 XT sürücü değişimi sonrası FPS düşüşleri

Samsung130

Decapat
Daha fazla  
Merhaba RX 5500 XT FPS düşüşleri yaşıyorum. örnek CS:GO'da 400 FPS iken ateş ederken 200'lere düşüyor ama eski driver da olmuyor bu, eski driverda FPS düşüşü olmuyor, sebebi nedir cevaplarsanız teşekkürler.
İşlemci: Ryzen 5 3600X.
GPU: Sapphire Radeon™ RX 5500 XT Nitro+SE GDDR6 8 GB 128Bit.
RAM: Corsair Vengeance LPX 16 GB 3000MHz DDR4.
Anakart: MSI B450M-A PRO Max.
SSD: Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB.
PSU: Gametech 700W 80 Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba RX 5500 XT FPS düşüşleri yaşıyorum. Örnek CS:GO'da 400 FPS iken ateş ederken 200'lere düşüyor ama eski driver da olmuyor bu, eski driverda FPS düşüşü olmuyor, sebebi nedir cevaplarsanız teşekkürler.
İşlemci: Ryzen 5 3600X.
GPU: Sapphire Radeon™ RX 5500 XT Nitro+SE GDDR6 8 GB 128Bit.
RAM: Corsair Vengeance LPX 16 GB 3000MHz DDR4.
Anakart: MSI B450M-A PRO Max.
SSD: Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB.
PSU: Gametech 700W 80 Plus.

Arama yerine aygıt yöneticisi yazın, aygıt yöneticisine tıklayın, görüntü bağdaştırıcılarına tıklayın, ekran kartınızın üstüne sağ tıklayın, özelliklere tıklayın, sürücüye tıklayın, sürücüye geri döne tıklayın.

Sanki bende de genel bir FPS düşüşü oldu. Normalde GTA 5 ya da CoD Warzone'da pek fazla FPS düşüşü yaşamazken artık eskiye göre çok daha fazla yaşamaya başladım. Ben de kaynağını merak ediyordum.. Sanırım benim sorunumun kaynağı da aynı.

Eski drivere dönün

Eski drivere dönün?
Öyle yapıcam sanırım ama neden böyle yapıyor anlamıyorum fps dalgalanması çok var
Sanki bende de genel bir FPS düşüşü oldu. Normalde GTA 5 ya da CoD Warzone'da pek fazla FPS düşüşü yaşamazken artık eskiye göre çok daha fazla yaşamaya başladım. Ben de kaynağını merak ediyordum.. Sanırım benim sorunumun kaynağı da aynı.
Hocam valla sıkıldım artık şu AMD yapıyor bunu sanırım driver kaynaklı görünüyor
Ek olarak gpu kullanımı düşünce bu sorun düzeliyor eski driver da kullanım düşüyor yeni driver da ise kullanım yükseliyor ve sorun yaratıyor sorunu çözemedim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı