RX 5500 XT sürücü zaman aşımı hatası

k1neticc

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 haftadır bu kartın sorunları beni benden aldı. FreeSync'te problem çıkarıyor, sürekli sürücü zaman aşımı hatası veriyor. Eski Driver'ı yükledim hala hatalar devam ediyor. Kartta donanımsal olarak hiçbir problem de yok, kontrol ettirdim. Acaba bu problemler yakın zamanda çözülür mü? Yoksa satıp yerine 1660 Super veya Ti almayı düşünüyorum.

Nisan'dan beri 5500 XT kullanıyorum çıkan tüm sürücüler ile sorunsuz kullandım. Kartınızda teknik arıza veya sistemde, Windows'ta, oyunda vb. sorun olma ihtimaline yönelin. Bu saatten sonra bu tarz bir sürücü beklemeyin çünkü kartın sürücü sorunu yok.

Dostum bu sorunlarla karşılaşan ilk insan biz değiliz. Sende bir problem olmayabilir fakat Reddit vb. birçok yerde bu sorunları yaşayan insanlar var. Bende ilk 3 ay gayet normal kullandım ama özellikle son 2 ay WattMan ve sürücü zaman aşımı hatasını günlük kullanımda bile almaya başladım.

Dostum bu sorunlarla karşılaşan ilk insan biz değiliz. Sende bir problem olmayabilir fakat Reddit vb. birçok yerde bu sorunları yaşayan insanlar var. Ben de ilk 3 ay gayet normal kullandım ama özellikle son 2 ay WattMan ve sürücü zaman aşımı hatasını günlük kullanımda bile almaya başladım.

O sorunları yaşayanlar genelde hangi tarihlerde yazmış göz attın mı? Çünkü ben de baktığımda ağırlıklı olarak 2020 başından konular görüyorum. İlk 3 ay sorunsuz kullandıysan bu da kartta bir sorun olmadığını gösterir. Sonradan yaptığın bir ayar, doğru güncellenmemiş bir ayar vb. etkili olabilir. Ben de 2 kere sorun yaşamıştım farklı tarihlerde birisi bozuk çıkan HDMI kablosundan diğeri de yeterli besleyemeyen 3,5 yaşındaki güç kaynağındandı. Değiştirince düzelmişti.

O sorunları yaşayanlar genelde hangi tarihlerde yazmış göz attın mı? Çünkü ben de baktığımda ağırlıklı olarak 2020 başından konular görüyorum. İlk 3 ay sorunsuz kullandıysan bu da kartta bir sorun olmadığını gösterir. Sonradan yaptığın bir ayar, doğru güncellenmemiş bir ayar vb. etkili olabilir. Ben de 2 kere sorun yaşamıştım farklı tarihlerde birisi bozuk çıkan HDMI kablosundan diğeri de yeterli besleyemeyen 3, 5 yaşındaki güç kaynağındandı. Değiştirince düzelmişti.

Hocam son zamanlarda Reddit'te bolca var bu problemi yaşayan arkadaş. Ve sanırım problemi çözenler de tam olarak ne yaptığını bilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı