RX 5500XT sistemde CS:GO FPS düşmesi

kokunc99

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, CS:GO oynarken düz koşarken veya ateş etme vb. durumlarda değilken FPS'im 360-370 arasında seyrediyor. Fakat bir çatışmaya girdiğimde çevremde insanlar olduğunda veya benzeri durumlarda FPS'im bir anda 360'dan 140-150'lere kadar düşüyor.
Sistemim: RX 5500XT 8 GB, Ryzen 5 3500X, Team t-force Vulcan TUF alliance 16 GB 3200MHz RAM, 480 GB Adata SSD.
Oyunu 4:3 1280:960 çözünürlükte oynuyorum ayarlarım ise hepsi Low'da.
Arkadaşlar, acemi değilim sadece 4 sene oyuna ara verdim ve en az bu oyunda 3bin saatim vardır fakat yeni topladığım sistemimle ilk defa böyle bir durumla karşılaştım.

Çalıştırma seçeneklerine baktım -high yazınca aksine daha fazla FPS düşüşü ve drop oldu bu sebepten başlangıç komutlarıyla ilgili bir şey önermeyin hepsini denedim. (işlemci çekirdek sayısının kodunu da denedim o da olmadı aksine zarar verdi fps'ime)

Bu FPS drobu gerçekten fark ediliyor. Lütfen bilen arkadaşlar tavsiyede bulunursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu uygulama ile driver ı temiz silip dediğim sürümü kurmayı deneyin. Çoğu kişi en güncel sürüm genelde sorunlu olabileceği için çıktıktan çok sonra kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı