RX 560 4 GB PUBG Mobile'de anlık FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
8GB 1x Ddr3 Ram
SSD veya HDD modeli
500GB HDD, 128GB SSD
Ekran kartı
Rx 560 4GB Axle
Anakart
İntel h61c Anakart
İşlemci
İ5 2500 3.30Ghz
PUBG Mobile emülatörde en düşük ayarlarda ve en yüksek ayarlarda adam görünce bir an FPS düşmesi yiyor. FPS 60 üstü olmasi gerekirken adam olsun olmasın FPS 30-40 civarı geziyor. Her şeyi denedim ama olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 10400F - Rx 570 Nitro 4 Gb - 16 GB (2x8) DDR4 Ram - 500 Gb Samsung 970 Evo Plus M.2 SSD sistemle ortalama 80 - 90 FPS alsamda çatışma esnasında veya yoğun bölgelerde FPS düşüşü ve kasıntı bende yaşıyorum sen düşün dostum emulatör olduğu için sistemi tam verimli kullanmıyor sistemimiz de biraz yetersiz kalıyor gerçekten iyi sistemler lazım mobil oyun olmasına rağmen emulatör kaynaklı optimizasyon ve bir takım sorunlar var.
Önerim eğer 64 bit Gameloop kurulu ise onu silip 32 Bit Gameloop kur bir nebze daha rahatlıyor.

Normal bu sistemde.

İşlemciden dolayıysa nasıl çözerim millet bu ekran kartıyla yüksek FPS alıyor.

i5 10400F - RX 570 Nitro 4 GB - 16 GB (2x8) DDR4 RAM - 500 GB Samsung 970 EVO Plus M.2 SSD sistemle ortalama 80 - 90 FPS alsamda çatışma esnasında veya yoğun bölgelerde FPS düşüşü ve kasıntı bende yaşıyorum sen düşün dostum emulatör olduğu için sistemi tam verimli kullanmıyor sistemimiz de biraz yetersiz kalıyor gerçekten iyi sistemler lazım mobil oyun olmasına rağmen emulatör kaynaklı optimizasyon ve bir takım sorunlar var.
Önerim eğer 64 Bit GameLoop kurulu ise onu silip 32 Bit GameLoop kur bir nebze daha rahatlıyor.

64 Bit var 32 bulamadım sizde varsa atabilir misiniz?

Normal bu sistemde.

Hocam ekran kartı 4 ay önce elsa Sapphire R7 240 4 GB vardı ve 40+ üstü alıyordum.

Son düzenleme:
64 Bit var 32 bulamadım sizde varsa atabilir misiniz?
Dostum bir ara benim Gameloop'ta 64 Bit'e yükselmiş oyun acayip kasıyordu kesinlikle 32 Bit kurup denemelisin baya fark etti bende.
Gameloop resmi sitesine gir sol altta 'Download Gameloop' butonunun altında Gameloop 32 Bit indirme linki var oradan indirebilirsin. 64 Bit tamamen sil baştan 32 Bit kur.

Dosya Ekleri

• gameloop32bit.png
    gameloop32bit.png
    472 KB · Görüntüleme: 28
Dostum bir ara benim GameLoop'ta 64 Bit'e yükselmiş oyun acayip kasıyordu kesinlikle 32 Bit kurup denemelisin bayağı fark etti bende.
Gameloop resmi sitesine gir sol altta 'download GameLoop' butonunun altında GameLoop 32 Bit indirme linki var oradan indirebilirsin. 64 Bit tamamen sil baştan 32 Bit kur.

Tamam deneyicem teşekkürler.

Geri
Yukarı