RX 560 için HDMI to VGA

DreamSoldier46

Hectopat
Daha fazla  
RX 560 ekran kartımı VGA monitörle kullanmak zorundayım maalesef. Kaliteli bir dönüştürücü önerir misiniz? ( Maksimum 1 sene kullanacağım. Sorunla karşılaşmak istemiyorum)

Ürünü kullanmaktayım.Sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz.
Bu tarz dönüştürücü kesin almayın uyumsuz olma ihtimali yüksek
hdmi-vga-3-5mm-ses-k-d-n-t-r-c-1080p-hdmi.jpg

N11 : HDMİToVGA

@Imperius Ne demek kalitelisi veya kalitesizi yok, elbette var. Öncelikle aktif bir dönüştürücü olmalı yoksa hiç görüntü elde edemezsin. Yani 5 liralık bir dönüştürücüyle görüntü dahi alamazsın haberin olsun. 2. olarak eğer kalitesiz bir dönüştürücü alırsan görüntüdeki bozulma kaliteliye göre çok daha fazla olur. 3. olarak gecikme yaşayabilirsin. 4. ve son olarak da çipi ısındığında görüntü gidebilir.

1 sene kullanıcağınızı düşünürsek kaliteli bir dönüştürücü almanız gerekiyor. Ben şu anda 1050 TI ile kullandığım dönüştürücüyü öneririm.
Ugreen HDMI to VGA

Türkiye piyasasında maalesef benim önerdiğim gibi kaliteli bir dönüştürücü bulamazsınız. Bulsanız bile fiyatı çok yüksek olacaktır. Ugreen bu konudaki en iyi markalardan biridir ve attığım link Ugreen'in official (Resmi) mağazasıdır. Güvenle alabilirsiniz.

@Imperius Ne demek kalitelisi veya kalitesizi yok, elbette var. Öncelikle aktif bir dönüştürücü olmalı yoksa hiç görüntü elde edemezsin. Yani 5 liralık bir dönüştürücüyle görüntü dahi alamazsın haberin olsun. 2. olarak eğer kalitesiz bir dönüştürücü alırsan görüntüdeki bozulma kaliteliye göre çok daha fazla olur. 3. olarak gecikme yaşayabilirsin. 4. ve son olarak da çipi ısındığında görüntü gidebilir.

1 sene kullanıcağınızı düşünürsek kaliteli bir dönüştürücü almanız gerekiyor. Ben şu anda 1050 TI ile kullandığım dönüştürücüyü öneririm.
Ugreen HDMI to VGA

Türkiye piyasasında maalesef benim önerdiğim gibi kaliteli bir dönüştürücü bulamazsınız. Bulsanız bile fiyatı çok yüksek olacaktır. Ugreen bu konudaki en iyi markalardan biridir ve attığım link Ugreen'in official (Resmi) mağazasıdır. Güvenle alabilirsiniz.
O kadar yazıp 'ta benle aynı yola düşmen de farklı ironi.. Var hepsinden ve kaç yıldır neyin ne olduğunu,neyin ne kadar veri taşıyacağını şahsen biliyorum. Yurt dışından aldığı taşıyıcı 1k çözünürlükte farkını koyacaktır ortaya fakat RX560 1k kartı değil . Yani 5 liralık alırsan işini görür kardeşim.

@Imperius Kardeş yanlış biliyordun açıkladım. Ne bu benim dediğim doğrudur tavrı?

5 TL'lik bir dönüştürücüde görüntü alamazsın diyorum, onlar aktif dönüştürücü değil diyorum. Okumamışsın bile. Ayrıca çözünürlükle uzaktan yakından âlakası yok eğer dönüştürücü kalitesiz olursa [5 TL'likten bahsediyorum(Çalışmaz ama varsayarsak)] görüntü 720P'de bile berbat olur.
Ayrıca RX560 da FHD kartıdır.
Hdmi to Vga bu ürünü kulladım sorunsuz 1 2 cihazda test etme fırsatımda oldu 1070 ve 1050ti dan görüntü aldım 5v güç girişide mevcut .
Evet eğer Türkiye'den alacaksan bu tarz bir şeyler alman lazım arkadaşa katılıyorum. 20 TL'lik bir şey alırsan da olur. Ancak benim önerdiğim dönüştürücüyü alman daha iyi olacaktır, daha kalitelidir. Sonuçta 1 yıl kullanacaksın bunun için değer.

O kadar yazıp 'ta benle aynı yola düşmen de farklı ironi.. Var hepsinden ve kaç yıldır neyin ne olduğunu,neyin ne kadar veri taşıyacağını şahsen biliyorum. Yurt dışından aldığı taşıyıcı 1k çözünürlükte farkını koyacaktır ortaya fakat RX560 1k kartı değil . Yani 5 liralık alırsan işini görür kardeşim.
Rx 560 1k kartı değil mi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı