RX 560 ile Bannerlord'da Kaç FPS Alırım?

Öncelikle merhaba Vatan açıldığında RX 560 2 GB almayi düşünüyorum. Malum Edirne'de RX 570 1450 TL'yi aşmış durumda. AMD Radeon RX 560 2 GB Arez ile Bannerlord 2'de kaç FPS alırım orta ayarlarda?

Son düzenleyen: Moderatör:
720p düşük ayarlarda 2gb vram ile droplu oynarsın. 1660Ti kartlarda felan 60 fps altına düşüyor oyun. Ayrıca bu değer optimizasyon hatası çok fazla olduğu için olabilir. Ryzen 5 2600 işlemci ile 500vs500 battle da 30-40 fps aldığı oluyor.

720p düşük ayarlarda 2gb vram ile droplu oynarsın. 1660Ti kartlarda felan 60 fps altına düşüyor oyun. Ayrıca bu değer optimizasyon hatası çok fazla olduğu için olabilir. Ryzen 5 2600 işlemci ile 500vs500 battle da 30-40 fps aldığı oluyor.
Hocam suan elimde vega 8 var 1080p en düşük ayarlarda 33 fps veriyor o ekran kartı nasıl o kadar vericek

1080P düşük ayarlarda 50-60 FPS civarı, orta ayarlarda da 30-40 FPS civarı oynarsın gibi duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1080P düşük ayarlarda 50-60 FPS civarı, orta ayarlarda da 30-40 FPS civarı oynarsın gibi duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yani dostum rx 560 orta ayarlarda 40 45 fps alırım.

yani dostum rx 560 orta ayarlarda 40 45 fps alırım.
Oyun çok stabil olmadığı için ve optimizasyon sorunlu olduğundan sistemdeki işlemcin, kullandığın bellekler vs. herşey farklı sonuç verebilir. Bu yüzden şuan bu oyun için ekran kartı tercih etmeniz mantıklı değil. Hiçbir test sonucu sizin sisteminiz için kesinlik veremez.

Oyun çok stabil olmadığı için ve optimizasyon sorunlu olduğundan sistemdeki işlemcin, kullandığın bellekler vs. her şey farklı sonuç verebilir. Bu yüzden şu an bu oyun için ekran kartı tercih etmeniz mantıklı değil. Hiçbir test sonucu sizin sisteminiz için kesinlik veremez.

Sistemim:
AMD Ryzen R3 3200G CPU.
RX 560 2 GB.
Crucial 3000MHz 8 GB RAM.
MSI A320M Pro-E.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı