RX 560 sistem ilk açılışta görüntü vermiyor

Abdussamet

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum. Sorunum şu: Bilgisayarı açıyorum. Donanımların hepsi çalışıyor. Fakat ekrana hiçbir görüntü gelmiyor. Daha sonra reset atıyorum. Bilgisayarım sorunsuz şekilde açılıyor.
Yardımcı olabilecek var mı ?

AMD Athlon X4 860K Soket FM2+ 3.7GHz 4MB Önbellek 95W 28nm İşlemci
MSI A68HM-E33 V2 Soket FM2+ DDR3 2133MHz(O.C) VGA&HDMI Anakart
Sapphire RX560 Pulse OC 4GB GDDR5 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
Corsair 8GB Value DDR3 1600Mhz CL11 Single Ram
WD 3.5" 1TB Caviar Blue Sata 3.0 7200Rpm 64MB Harddisk
PowerBoost VK-G1010B Deluxe Serisi USB 3.0 Gaming Midtower Kasa
Power Boost BS-4012 400w 12cm fan, ATX POWER SUPPLY (Retail Box)

valla sertifikası var mı yok mu bir bilgim yok ama Power Boost BS-4012 400w 12cm fan, ATX POWER SUPPLY (Retail Box) hocam 1 kaç kerede kendiliğinden kapanmıştı. psu'dan olabilir mi ?

@SanayZockt hocam farklı bir slota takmayı denedim. Hatta silgi ile sil dediler, gittim ekran kartını, ram'ı, pil gibi bişey var onu bile çıkartıp taktım tekrar ekran gelmedi.
@@AzaelWinchester teşekkürler hocam dediğim gibi 2 - 3 kere kafasına göre tak diye enerjini kesti büyük ihtimal psu'dan zaten nette herkes çok kötü olduğunu yazmış.

Herkesin derdi malum sistemlerimizi toplarken RGB olmayan şeylere para bayılmak istemiyoruz.PSU'nun önemini benim gibi sistem bileşenlerini yakarak değil de bu şekilde öğrenmeniz sizin şansınıza.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı