RX 560 sistem nasıldır?

sSombrero

Hectopat
Yer
Mozambik/Maputo
Hocalarım bütçemin doruklarındayım.
Sizce bu sistem nasıldır?
Değişmesini uygun gördüğünüz parça var mı?

İşlemci i3 10100F 790TL.
Anakart BIOSTAR H410mh 560TL.
Ekran kartı: BIOSTAR RX 560 1060TL.
RAM: Longline storm 8 GB 3000MHz DDR4 ---260TL
SSD: Patriot Burst 480GB 424TL.
PSU: FSP FSP500-60AHBC 500W 308TL.
Kasa: Zalman N2 300TL.
Toplam 3700TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'i daha bilindik markaların, bilindik modellerinden seçin. (Corsair, Crucial, Adata, Kingston...) Güç kaynağına verdiğiniz parayı biraz arttırarak en azından "FSP Hydro K" alın. Onun dışında elle tutulur bir sistem. Hayırlı olsun.

Not: 1000TL'ye RX560 alacağımız günleri de gördük, malesef.

RAM'i daha bilindik markaların, bilindik modellerinden seçin. (Corsair, Crucial, Adata, Kingston...) Güç kaynağına verdiğiniz parayı biraz arttırarak en azından "FSP Hydro K" alın. Onun dışında elle tutulur bir sistem. Hayırlı olsun.

Not: 1000TL'ye RX560 alacağımız günleri de gördük, maalesef.

Hocam RAM donanım arşivinin son videosunda linkini bıraktığı bir RAM ben ona güvenerek birazda bu RAM'i seçtim ama değiştireceğim teşekkür ederim cevabınız için :)

Hangi oyunları oynayacağına bağlı olarak ekran kartı yetebilir ancak 8 GB RAM artık tarih oldu denebilir dostum. Şimdi sistemi çekiyim birkaç ay sonra yükseltirim dersen yine de idare edebilirsin tabi.
Ekran kartı olarak 2. el 570 bulabilirsen o da iş yapar.
Kasa ve psu gayet f/p ürünleri.

Hangi oyunları oynayacağına bağlı olarak ekran kartı yetebilir ancak 8 GB RAM artık tarih oldu denebilir dostum. Şimdi sistemi çekiyim birkaç ay sonra yükseltirim dersen yine de idare edebilirsin tabii.
Ekran kartı olarak 2. el 570 bulabilirsen o da iş yapar.
Kasa ve PSU gayet F/P ürünleri.

Hocam ileride 8 GB daha RAM takmayı düşünüyorum ve 2. el ekran kartlarına güvenemiyorum maalesef :(
Benim şu anki eski bilgisayarımda 4 GB DDR3 RAM var sanırım ben tarih öncesinde yaşıyorum:(

Yeni konular

Geri
Yukarı