RX 560 ve i5 11400F darboğaz yapar mı?

Wuzzi

Hectopat
RX 560 ve i5 11400F darboğaz hangi oyunlarda yapar ve darboğazın dezavantajları nelerdir?

Not: CPU gerektiren oyunda yayıncıyım (Minecraft)

Onun haricinde CS:GO ve PUBG oynuyorum.

Aslında o seriden alabilirim fakat oynayacağım oyunlar CS:GO PUBG Minecraft Valorant olacağı için o kadar yüksek almak gereksiz kaçmaz mı? İşlemcimi iyi seçme sebebimde yayın açıyorum video renderliyorum falan bu yüzden işlemcimi iyi aldım GTX 1650 gücünde AMD olarak ne var?

RX 560 bayağı kötü bir kart. Yerinizde olsam RTX'e bakardım çünkü o oyunları sonsuza kadar oynamayacaksınız. Kendinizi kısıtlamak yerine alabildiğiniz iyi bir ekran kartı alın ileride işinize yarar hem.

Ama sorduğunuz soruya cevap olarak GTX 1650S ya da 1660 bakabilirsiniz.

Aslında o seriden alabilirim fakat oynayacağım oyunlar CS:GO PUBG Minecraft Valorant olacağı için o kadar yüksek almak gereksiz kaçmaz mı? İşlemcimi iyi seçme sebebimde yayın açıyorum video renderliyorum falan bu yüzden işlemcimi iyi aldım GTX 1650 gücünde AMD olarak ne var?

AMD almayı düşünme 1650 Super bulabilirsen alabilirsin 1660 Super daha iyi olur çok yüksek grafikli oyun tercih etmiyorsan uzun süre gitsin istiyorsan 1660 Super güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı