RX 5600M (Dell G5 15 SE) Fire Strike Extreme Grafik Skoru

Tolga Samet

Kilopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Selamlar. Geçen ay aldığım Dell G5 15 SE'nin dGPU performansını paylaşmak istedim. RX 5600M bu testten 9947 puan aldı. Sattığım Vega 56'ya oldukça yakınım, 10K barajını aşsam aynı sayacağım zaten
Farklı dizüstü kullanıcıları da skorlarını paylaşabilir, böylece karşılaştırmış oluruz.

Son düzenleme:

Hocam iyi akşamlar, firestrike ile firestrike Extreme testi arasında fark var mıdır? Varsa sana zahmet düz firestrike testini de yapar mısın?

@Radeon RX 5500M Elbette fark var. Daha önceden yapmıştım, atayım:
Combined biraz düşük çıkmış, o kısımda SmartShift garip davrandı diye hatırlıyorum. GPU'dan kıstı. Bu da Time Spy:
Testlerde 50MHz bellek hız aşırtması var, pek de işe yaramadı açıkçası Şu an normal kullanıyorum.

Son düzenleme:
Biraz alakasız olcak ama mpow airin 7.1 li verisyonunu yazmışsınız eksa adlı konuda acaba pro dedğinizde çıkıyormu çünkü hiçbir fotoğrafta 7.1 ile alakalı bişey yok

Dostum merhaba Dell G515 Ryzen 7 4800H RX5600M 16 GB RAM laptopa sahibim LoL Valorant gibi oyunlarda oyun başladığında 250 FPS gösteriyor sonra 120'ye iniyor TF'lerde 30 40 FPS'a kadar düşmeye devam ediyor, Ryzen kontrol ile TDP- tempc ayarları yaptım sıcaklık veya frekanstandır diye olmadı, Windows'un tercihini yüksek performans RX5600M'e çevirdim yine olmadı, BIOS ve ekran karti sürücüleri güncel, yardımcı olabileceginiz bir fikriniz var mıdır,

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230227_210723_Chrome.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 10
@Numb Fox LoL oynamadım ancak bu genel bir sıkıntı diye biliyorum. Genelde oyun sonuna doğru FPS düşüyor. Tabii 30-40 normal gelmedi bana. Valorant konusuna gelirsek, CPU kaç derece oluyor? Frekansları stabil 4GHz üzeri mi?

Valorantsa Cpu 90 c oluyor ama loldeki kadar sıkıntı olmuyor diyebiliyorum frekansları 3.50 sabit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…